Máte nějakou zábavnou historku z …

… Odpovedi.cz ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Myslíš z natáčení ? Tak to tedy nemám. Ze života spoustu, to by bylo na delší vyprávění.
Na odpovědích mně asi nejvíce pobavily otázky : 1,Jak se stát mentalistou ?
2, Jak se stát zahadologem ?

Další odpovědi
Andělé

No Vy jste Barbakane naše zábavná historka..:-D. A také Venkovan…se někdy s váma nasměju..:-))

iceT

Mě pobavila odpověď Quentose na mou vlastní otázku-kam vitr,tam plast-to jsem tehdy ještě psala bez diakritiky a dotaz vyzněl jinak,než bylo v úmyslu.....
znám ulice plné prázdných umělohmotných lahví poházených všude podél plných popelnic a když zafouká, je to skutečně „kam vitr, tam plast“. Teď tu začne Trutnov Open Air Festival a idiom v podobě bez diakritiky tu bude platit dvojnásob......
No a včera jsem se mohla potrhat nad odpovědí Venkovana na otázku proč školy nedávají dětem tablety.

pizlicka

VADÍ VÁM TO?ja s napjetim rozkliknu otazku…jdu spat,dobrou:-)))