salsa verde

Máte nějakou svoji vrbu které se svěřujete?

Je to deník nebo nějaký člověk nebo třeba váš pes, kočka? Každý se občas potřebuje vypovídat ze svých starostí…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

I já co nevyřeším sám, tak potřebuji někde poradit. Ano i já mám své vrby.

Další odpovědi
anonym

ano mám asi každý by měl někoho mít komu se svěřuje jak s radostí tak se starostí

anonym

Já ne. Mám obyčejné starosti které vyřeším. Co nevím, zeptám se, Horší je to se mnou v životě, s tím si neporadím a každá vrba je drahá – tedy rada.

led

Prirodzene, každý máme svoju vrbu (nech je v akomkoľvek tvare), veď musíme niekomu povedať svoje „Kráľ Lávra má oslie uši“. Myslím, že len človek bez myšlienky ju nemá.

verka

Bohužel nemám. Mně vrba nestačí, já potřebuji porozumět a poradit.

GM

Moje vrba je má nejlepší kamarádka od narození, je to vzájemné. A jinak mám kočky, ty kdybych neměla, bylo by mi hůř.