Jaká je nejstrašidelněj­ší/nejpodivněj­ší historka, co se vám stala?

Nejlepší odpověď
annas

Uvedu jednu, určitě není nejpodivnější, ale tehdy jako malá jsem se bála. Moje představivost vyvolala strach.

Bydlela jsem v ulici, v níž na jedné straně byly obytné domy, na druhé dům s velkou zahradou po délce celé ulice. Větve stromů visely na ulici, kolem zahrady keře.

Jednou večer na podzim, když je brzy tma, jsem asi kolem 20.00 h šla domů od kamarádky. Stále si pamatuji, že foukal vítr, , pršelo, ani psa by nevyhnal. . Navíc nesvítilo světlo. Když jsem vstoupila do ulice, viděla jsem vpravo jako by uprostřed ulice stály před před zahradou dvě postavy.

Nikde ani živáčka Zůstatla jsem stát na začátku ulice, čekala, kam se dotyční posunou. Stále nic. Už jsem byla promoklá, , proto jsem si dodala odvahu a utíkala domů. Když jsem proběhla kolem domnělých bytostí, viděla jsem, že to byly vysoké keře, jejichž stínů jsem se tolik vylekala.

Odvaha zahnala strach. Samozřejmě později jsem se smála, ale tehdy jesem opravdu prožila hroznou chvíli.

Další odpovědi
Agneta

Mně se před třemi dny stalo, že zasunu kartu při výběru peněz, automat ji normálně vzal, na displeji bylo ale napsáno, že to bude chvilku trvat, protože něco instalují, tak čekám, ptám se u přepážky, že nemůžu stornovat a dostat kartu…bylo mi řečeno, že právě doplňují automat, a že hned za chvilku to půjde.
Když pak vyšli ven ti technici, tak že prý karta zapadla do mezistěny, odkud jí nemohou dostat. Nejhorší bylo, jak se zákazníkem jednají, jako kdyby to měla být moje vina…omluvili se sice, ale to už bylo všechno, karta pryč, tím pádem za nějaké dva týdny nová, ale s jiným pinem, prostě trable:DDD

Drap

Ano mám. Dokonce několik. Zde je ale určitě prezentovat nebudu.

anonym

Ale notak. Drape :). Muzete nam nejakou povedet. Moc se tesime. Tady vas prece nikdo soudit nebude! Jiste mate co vypravet. :) Co myslite ostatni? Nemam pravdu?

anonym

Strohé odpovědi,to bych raději neodpovídal.....

Agneta

No jo, ale historky se stávají stále, jenže kdo si troufne něco pořádného napsat…možná ale, že se to rozjede:DDD