Máte nějakou radu, jak zvýšit sání na vakuové svářečky?

Jedná se o svářečku Clatronic 777, která málo vysává vzduch.

http://s13.pos­timg.org/778nxsj5z/­DSCN3965.jpg

Poradit, jestli je ženská těhotná, nebo jak jede vlak do … někam, dokážete, ale tady, u této otázky…?

Nejlepší odpověď
mosoj

Od pohledu se vysává ventilátorem, stejně jako u vysavače. O vývěvu se nejedná.
Zvýšit otáčky ventilátoru, či zvětšit rotor ventilátoru, obojí bude spojeno ale s požadavkem na vyšší výkon motoru.

BTW :_ není povinnost odpovídat.

Další odpovědi
gecco

Na tuhle otázku odpověď neznám – resp. doporučil bych ti výměnu za nějakou výkonnější a nebo k téhle přidat externí sání (vysavač) – ale s takovou radou mne pošleš tam, kam já nerad…
😉

mosoj

Jestli to předhazuješ mně, tak nevím o čem mluvíš.

anonym

Mosoji, myslel jsem, že se řídím krédem: odpověď na každou otázku!

anonym

Mosoji, myslel jsem, že se řídím krédem: odpověď na každou otázku!