Máte nějakou příhodu, či vzpomínku z jízdy na kolečkových bruslích, či skejtu?

Odpovědi
dubraro

Nemám, už jsem na to starý. Ale dcera kamarádky leží již týden v bezvědomí v nemocnici po jízdě na skejtu.

Kelt

Ano, jel jsem na skejtu z kopce, seskočil jsem, ale neběžel jsem dlouho, tak jsem spadnul a musel jsem jít na tetanovku.
S kolečkovými bruslemi – koupil brusle, popojel a během 15 minut se mi rozpadly.

Alesh

No, zrovna teď nedávno, resp. v neděli jsem jel na bruslích v jednou areálu, kde chovají i koně a kolem na ohradě cedule NEKRMIT a asi tak 2 metry od jedné z těch cedulí, dvě vypatlaný krávy krmí ty koně bílým pečivem. Prostě nechápeš.

Cenobita

Mám velmi krátkou příhodu, jak mi podjely nohy a byl jsem na zadku, podruhé jsem na to už nelezl, mám špatnou stabilitu, při vysoké postavě.