Drap

Máte nějakou pravidelnou nedělní činnost, nebo nedělní rituál ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,mám. Ráno ( v neděli ) jdu do kostela,kde se vyzpovídám,obdržím rozhřešení,přijmu tělo páně a jdu domů k bohatě prostřenému stolu kde hoduji do pozdních nočních hodin!

Kecám!
Po obědě šlofíček.

Další odpovědi
pizlicka

mam kazdy den stejny,jak ve vsedni den,tak v nedeli.jestli se to zmeni,tzv.ritual bude,ze budu vic premyslet,jak si ten volny den jeste vice uziji.a ty?

sevos

Jako staršímu člověku přibude odpolední zdřímnutí.

tom004

„Kostelní pivo“ od 11 do 12hod v oblíbeném baru. I když dnes už to není tak úplně pravidelně jako před pár lety. Možná i tím,že se někteří „rozhodli“ a přesídlili do nebeského baru.