Mate nejakou otazku , ci odpoved , kterou nezapomenete ? ( radsi prosim ale krome mych !! ) . ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Přitom množství otázek a odpovědí je těžké si některou zapamatovat tak aby uvízla v paměti.Jednu ano -iv- a je stříbrná. :)
otázky na konec světa.

Další odpovědi
anonym

Díky rafinované formulaci s podprahovou sugescí nejspíše právě tato.
Jak se znám, tak budu usilovně pátrat, která by mohla být ta „nej“, samozřejmě všechna kritéria nemůže logicky splnit žádná,
takže tato původní se mi nedobrovolně zadře do podvědomí natolik, že budu mít tutově pár let co dělat, abych ji vymýtil jako nezvaného vtíravého hosta.
Kdoví, čeho tím chtěl tazatel ve skutečnosti dosáhnout?

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-velky-potrebuji-nahubek-pro-fenu-ceskeho-fouska odpověď miroslava-to mě vážně dostal!!,vždy,když slyším o psím náhubku,tak se musím smát…

arygnoc

děda:

ono se jednou vyskytne i

  • iv- – je zlatá.

takže honem, honem, ještě nějakých 5.000 palečků…

;)

anonym

Dr. Axl , na me prosim cesky !! 🙂
Me to napadlo dnes , protoze na to moje vcerejsi blahoprani Chudstovi opravdu nezapomenu.
Vim , ze jsem se tu parkrat pekne zasmala nejake otazce ci odpovedi , ale nemuzu to z te moji hlavy uz vydolovat. ☹ -iv-