Kristyna4444

Máte nějakou oblíbenou metodu při učení?

Nejlepší odpověď
www

Ne oblíbenou, ale účinnou dodnes. Opakovat, opakovat, opakovat.
Dokonce jsme se navzájem se spolužáky i zkoušeli, bylo-li to nutné. Zcela nelogicky k tomu většinou docházelo za školou 😁

Další odpovědi
M.

Když už, tak si základní body sepíšu a pak si je čtu a dávám si je dokupy. :) Ale většinou mi stačí si to jen přečíst.

itisimportan

Mě pomáhá číst si nahlas, několikrát si to bez poznámek zpaměti zopakovat třeba i po větách, ale důležité je se vnímat. Potom beru papír a to co si pamatuju z toho co jsem si předtím předčítala si sepíšu na ten papír, ale to co píšu si diktuju nahlas. Na co jsem zapomněla si potom na ten papír dopíšu. Hned si to pamatju líp. Záleží na tom jakou máš pamět, já mám třeba spíš sluchovou ;)
Doplňuji:
A když mi opravdu něco neleze do hlavy kreslím si k tomu různé obrázky, které mi pomůžou. Třeba uplný blbosti, ale pomůže mi to si na tu věc vzpomenout :)..jednou jsem četla o tom moc pěkný článek na netu, ale najít ho už nemůžu :/

Mika47

Mne pomaha cerstvy vzduch. Bud jdu nekam na lavicku do parku nebo si jen vyvetram v pokoji… Prectu si to nekolikrat nahlas a pak si to porad opakuju. Kdyz mi to nejak moc nejde tak si na papir napisu dulezity body a pak si je ctu nahlas a doplnuju k tomu tu „omacku“ co jsem si zapamatovala z precteni.