Drap

Máte nějakou fotografii se svou maminkou ?

Tihle ji mají
http://letecka­posta.cz/943326387

Nejlepší odpověď
terry

Mám několik, ale nejsou tak roztomilé 🙂

Další odpovědi
anonym

Nemám vůbec žádnou fotografii.
Doplňuji:
Jsem dříve fotografovala, ale pouze přírodu a zvířata. Když jsem se stěhovala, nevzala jsem si se sebou žádnou fotografii. A tak si říkám, že bych mohla zase začít fotografovat.

BANAN93

co to je ta letecká pošta – já tam vidim jen odkazy na stahování různejch aplikací za prachy
Doplňuji:
jo už to vidim dík

Natty*

Mám :))

Rocker

Maminka mi zemřela před 18 lety,ale spousty fotek s ní mám ještě u táty.

kobranek

Z 4 – 9 let asi tisíc. Mě je devět a čtvrt.

Orange

Já mám sotva fotku sám se sebou…

briketka10

mám hodně fotografií, ale
tyto se zvířátky jsou krásné ☺

pizlicka

jednu spolecnou mam.jinak nikdy na odkaz letecka posta se mi nic neukazuje,
Doplňuji:
juuu,koníčci,to je krasne.zvirat­ka,nikdy nezklamou svou roztomilosti.