arygnoc

Máte nějakou chronickou nemoc?

Kolik Vás stojí léky?
Neštve Vás, že za ně musíte platit?
Vadí Vám, že léky budou dražší?

Nejlepší odpověď
mosoj

Právě včera jsem dostal o VZP dopis, že mi bude vracet 900 Kč za doplatky a regulalační poplatky. Takže jsem za ně v minulém roce zaplatil 5900 Kč. Celková lékařská péče byla VZP vyčíslena na cca 50 000 Kč za minulý rok. To snad je únosné, nebo si chcete platit vše ?
Dále jsem podle svého odhadu zaplatil tak 15 000 Kč za léky které pojišťovna vůbec nehradí. Dal bych víc, jenom kdyby mě to uzdravilo.

Další odpovědi
johana 56

O to v životě jde:za peníze v Praze dům,ale zdraví v žádné lékárně nekoupíte.
Platím a dost,štve mně to.Zdražení mi vadí,platit by měli i všichni závisláci,ti si škodí sami.

ReHu

Snad jen chronickou lenost. Ale ta se léky nepřekoná.
Jinak ne. Jsem vcelku OK 🙂.