Pokročilý

Máte nějakej dobrej ověřenej recept na fajitas ?

Něco co už máte vyzkoušený...
Doplňuji:
Taky mám rád s kuřecím, ale i s mletym to docela šlo, ale ted sem je zas dělal podle jinýho receptu, a do marinády se měli vymačkat 2 limetky a mělo se to nechat den odležet, a pak to maso bylo docela kyselý a na pánvi pustilo hodně štávy a hrozně se to v tom topilo :D Ale zas sem to přehlušil, když sem si to namáčel do pálivý salsy...:D Dík za recept vyzkouším...;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nejraděj mám kuřecí
Na nudličky nakrájím maso, osmahnu , posypu chilli kořením , osolím , přidám nakrájené papriky /víc barev/ podliji maličko červ. vínem a podusím na druhé pánvi usmažím tortilly na sucho a ke směsi přidám plátky syrových rajských a naplním tortilly . Miluji hodně pálivé.
ale můžeš udělat z jakéhokoliv masa s přidáním jiné zeleniny , dobrý je i lilek místo paprik -ale to musíš vyzkoušet sám

Další odpovědi:

Zlatý

Mám vyzkoušený, ale připravuji to jako qusadillas - mám raději balenou, křupavější verzi, je ale jedno, jestli to neogriluješ v tortille a uděláš klasické fajitas.
Krůtí plátek nakrájím na nudličky, trochu osolím, posypu chilli a lehce obalím v kukuřičném škrobu. Osmahnu dozaltova na slunečnicovém oleji, přidám na kostičky nakrájené papriky (červená, zelená, žlutá), proužky červené cibule. Přidám lžíci vody a pokapu trochou Tamari - to dodá patřičnou tekutinu, aby se suroviny dokonale spojily. Nakonec přidám dvě lžíce kukuřice a červených konzervovaných fazolí. Nahřátou tortillu posypu strouhaným sýrem a pokladu krůtí směsí. Přeložím a dám do rozehřátého grilu, přiklopím. Opečenou qusadillu mám ráda jen tak, ten rozpuštěný sýr nahradí omáčku, ale dobré je to i s klasickou salsou nebo se salsou verde. (Když vynechám fazole uvnitř, je k tomu dobrá i taková pasta z nich - zcezené červené fazole z konzervy osolím, opepřím, přidám olivový olej a rozmixuji.)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.