Tom20

Máte nějakého slavného předka? :D

Nejlepší odpověď
led

Adam a Eva, prapredkovia nás všetkých…Alebo, že by to bola Lucy? http://vat.prav­da.sk/clovek/cla­nok/26249-praveka-lucy-mala-spoluputnika/

„Slávu a zásluhy i zločiny“ predkov slávnych, menej slávnych i verejne neznámych poznám, ale chválim sa svojimi činmi. Tak, ako oni sa zaslúžili o svoju slávu, musíme sa aj my o ňu zaslúžiť, aby naši potomkovia mohli byť na nás hrdí.

Další odpovědi
Lutagame

můj předek byl Jan Zrzavý , byl to můj babi strýček :) ale malovat neumim :DD

panxnotdead

Dědy bratranec umí čínsky a orientálně aj, učí na univerzitě a pak mám ještě jednoho předka, který je slavný exekucemi. :D

MaoMao

Moje babička je sedminásobná mistryně světa a jednadvaceti násobná mistryně české republiky v sálové ciklistice „krasojízdě“