bolak

Máte nějakého herce, o kterém si myslíte že je naprosto odlišný od ostatních „obyčjných“ herců, ať už svým projevem…

… vzhledem, hereckým výkonem, čímkoliv, že se prostě vymyká všem ostatním, jako prsteníček na noze?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,pro mne to byl Leoš Suchařípa.

Další odpovědi
Damiana

Jako první mě napadl Bolek Polívka.

Ándré

Napříkla J. Mádl. Takového nemožného herce opravdu nejde jen tak s někým srovnat.

iceT

No tak Danny Trejo je hodně odlišný zjevem,hrát asi moc neumí,ale má spoustu malých a ještě menších rolí.Z českých mě momentálně nikdo nenapadá,kdo by se nějak lišil.

marci1

Tak třeba Ondřej Vetchý, Karel Roden, Jiří Langmajer ( hlavně v divadle ), Viktor Preiss, Oldřich Lipský apod.

M.

Johnny Depp, Vlasta Burian, Louis de Funès.

anonym

Děláš si srandu? Moje prsteníčky na nohou jsou skoro stejný jako u mnoha héreček!

kartar

Garbo. mcDowell

pusinka50

Můj nejoblíbenější herec Mel Gibson, miluju jeho mimiku

bolak

Damiana: Ještě mě přijde zajímavý, že třeba starej hrušínskej mi připadá v každým filmu, že se zrovna chystá spát a nadruhou stranu jeho syn, hrušínskej mladší mně zase v každým filmu připadá, že je vožralej :)

bolak

U mě je to určitě dejdar, teda né že bych ho považoval za výjimečně dobrýho, možná ani né dobrýho :) ale prostě mi připadá „jinej“ v nešpatným slova smyslu.

bolak

Bohemica: tak ty možná ne, ale jsou tu lidi jejichž prsteníčky se vymykaj

anonym

Já mám přesný prsteníčky jako Vilma Cibulková a moje dcera jako Lucka Vondráčková. Ale to není hérečka. …asi ani zpěvačka nebo co ona vlastně je?

bolak

no dobře, a ten zvláštní herec (pro tebe)? poděl se, nesysli :) jestě ses pokud dobře vidím nevyjádřila..