Avatar uživatele
bolak

Máte nějakého herce, o kterém si myslíte že je naprosto odlišný od ostatních „obyčjných“ herců, ať už svým projevem…

… vzhledem, hereckým výkonem, čímkoliv, že se prostě vymyká všem ostatním, jako prsteníček na noze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,pro mne to byl Leoš Suchařípa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jako první mě napadl Bolek Polívka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ándré

Napříkla J. Mádl. Takového nemožného herce opravdu nejde jen tak s někým srovnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No tak Danny Trejo je hodně odlišný zjevem,hrát asi moc neumí,ale má spoustu malých a ještě menších rolí.Z českých mě momentálně nikdo nenapadá,kdo by se nějak lišil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tak třeba Ondřej Vetchý, Karel Roden, Jiří Langmajer ( hlavně v divadle ), Viktor Preiss, Oldřich Lipský apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Johnny Depp, Vlasta Burian, Louis de Funès.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Děláš si srandu? Moje prsteníčky na nohou jsou skoro stejný jako u mnoha héreček!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kartar

Garbo. mcDowell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Můj nejoblíbenější herec Mel Gibson, miluju jeho mimiku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Damiana: Ještě mě přijde zajímavý, že třeba starej hrušínskej mi připadá v každým filmu, že se zrovna chystá spát a nadruhou stranu jeho syn, hrušínskej mladší mně zase v každým filmu připadá, že je vožralej :)

před 3860 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

U mě je to určitě dejdar, teda né že bych ho považoval za výjimečně dobrýho, možná ani né dobrýho :) ale prostě mi připadá „jinej“ v nešpatným slova smyslu.

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Bohemica: tak ty možná ne, ale jsou tu lidi jejichž prsteníčky se vymykaj

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já mám přesný prsteníčky jako Vilma Cibulková a moje dcera jako Lucka Vondráčková. Ale to není hérečka. …asi ani zpěvačka nebo co ona vlastně je?

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no dobře, a ten zvláštní herec (pro tebe)? poděl se, nesysli :) jestě ses pokud dobře vidím nevyjádřila..

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek