Pokročilý

Mate nejake zvlastni schopnosti?

Jake?

[Pro stoury ;-)
(kteri by si ztezovali, ze neni vysvetleno, co mam na mysli):
otazka je zamerne polozena stroze, kazdy odpovida dle sveho mineni...]
Doplňuji:
Toruk: odpoved by si zaslouzila alespon tri palce. skoda, ze nemuzu pridelovat vic

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já asi ne, ale moje sestra má krásnou schopnost mluvit s těžce postiženými lidmi.

Další odpovědi:

Bronzový

Hodně těch, kdo doopravdy takovou schopnost má, se k tomu nepřizná. A naopak najdou se takoví, kteří tlachají že mají a přitom nemají.

Zlatý

Každý mi říká, že už nemůžu ničím překvapit. Posléze zjistí, že stále můžu.
Nevím jestli je to schopnost nebo neschopnost, ale bavím se.

dokážu svého šéfa vytočit během 5 vteřin nikdo jiný podle něj to prý nedokáže

Zlatý

Nymyslím, že zrovna mám zvláštní schopnosti. V rámci celé své profese jsem však pracoval jako rozborář, analytik s úkolem radit klientům a také učit potřebné dovednosti svoje mladé kolegy. V důsledku profesionální deformace z těchto aktivit jdu občas rodinně i svému okolí až na nervy tím, že údajně mám vše dopředu spočítáno a je mně hned všechno jasné. To není pochopitelně pravda, ale je pravda, že jsem ve svých prognozách a předpokladech možného vývoje surrealista. Okolí pak štvu, že mám většinou pravdu.

Bohuzel,zadne zvlastni schponosti nemam,ale jednu bych si moc prala,mit tu schopnost,vytahat za usi ty,kteri si zde leci svoje mindraky na ostatnich slusnych lidech pres monitor.Moje babicka vzdy dala na prvni dojem z osoby kterou poznala a temer vzdy ji to vyslo,je to zvlastni schopnost nebo jen nahoda?

Bronzový

myslím,že mám schopnost lehce vytočit manžela:-)

nevim jestli je to schopnost ale od mala kde se obevim vzdy se kemne prihrnou male deti vkramne ordinacich pri na male deti mam naky vliv ze zamnou samy chodi chtej si semnou hrat povidat.pri mam zvlastni foudum nebo neco takoveho co pritahuje deti a pri i nektere muze

Nemuzu se priznat,jsem pod slibem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 458
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.