Avatar uživatele
Fred

Mate nejake zvlastni schopnosti?

Jake?

[Pro stoury 😉
(kteri by si ztezovali, ze neni vysvetleno, co mam na mysli):
otazka je zamerne polozena stroze, kazdy odpovida dle sveho mineni…]
Doplňuji:
Toruk: odpoved by si zaslouzila alespon tri palce. skoda, ze nemuzu pridelovat vic

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Fred

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Miroslavst, Jahoda, anonym, kapka, luna před 4983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwetax

Já asi ne, ale moje sestra má krásnou schopnost mluvit s těžce postiženými lidmi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Hodně těch, kdo doopravdy takovou schopnost má, se k tomu nepřizná. A naopak najdou se takoví, kteří tlachají že mají a přitom nemají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Každý mi říká, že už nemůžu ničím překvapit. Posléze zjistí, že stále můžu.
Nevím jestli je to schopnost nebo neschopnost, ale bavím se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dokážu svého šéfa vytočit během 5 vteřin nikdo jiný podle něj to prý nedokáže

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nymyslím, že zrovna mám zvláštní schopnosti. V rámci celé své profese jsem však pracoval jako rozborář, analytik s úkolem radit klientům a také učit potřebné dovednosti svoje mladé kolegy. V důsledku profesionální deformace z těchto aktivit jdu občas rodinně i svému okolí až na nervy tím, že údajně mám vše dopředu spočítáno a je mně hned všechno jasné. To není pochopitelně pravda, ale je pravda, že jsem ve svých prognozách a předpokladech možného vývoje surrealista. Okolí pak štvu, že mám většinou pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohuzel,zadne zvlastni schponosti nemam,ale jednu bych si moc prala,mit tu schopnost,vytahat za usi ty,kteri si zde leci svoje mindraky na ostatnich slusnych lidech pres monitor.Moje babicka vzdy dala na prvni dojem z osoby kterou poznala a temer vzdy ji to vyslo,je to zvlastni schopnost nebo jen nahoda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

myslím,že mám schopnost lehce vytočit manžela:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luna

nevim jestli je to schopnost ale od mala kde se obevim vzdy se kemne prihrnou male deti vkramne ordinacich pri na male deti mam naky vliv ze zamnou samy chodi chtej si semnou hrat povidat.pri mam zvlastni foudum nebo neco takoveho co pritahuje deti a pri i nektere muze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemuzu se priznat,jsem pod slibem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek