hurvínek187

Máte nějaké zkušenosti se značkou just play?

Chci si objednat softshellovou bundu ,na internetu jsem narazila na krásnou bundu just play ,ale s touto značkou nemám žádné zkušenosti tak se bojím si jí objednat. Jak jste s touto značkou spokojeni?
Doplňuji:
překlep omlouvám se značka je Justplay

Odpovědi
lagush

já mám od nich zimní bundu a celou tuhle zimu vážně nezklamala , je to asi nejlepší bunda co sem měla ( + strašně moc teplunká ) a to mě přesvědčilo abych si kupovala tuhle značku i nadále a jde poznat že je kvalitní protože člověk i když se např. zpotí nesmrdí :)

petulka11

je to kvalitna znacka za super cenu