stana73

Máte nějaké zkušenosti se změnou operátora?

Mám ADSL na pevnou linku,od jedné firmy přecházím na konkurenci.Ta původní odeslala informace ve středu v noci a odstřihla mě,ta druhá je v pátek večer nedostala,tak jsem jen na mobilním.Že by pošta byla rychlejší,než internet?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já měl podobný problém, ale ne se změnou operátora, ale se změnou zařízení. Zařízení leželo na poště, ale to staré mi taky ucvakli. Tak jsem pro něj šel až druhý den, ale nešlo to.
Tak jsem jim volal, prý to vrátit nejde. Jenže jaksi zapomněli, že mi neposlali přihlašovací údaje, ty došly až po několika dnech.
Zabít málo.