Georgo2010

Máte nějaké zkušenosti s OmegaMarine Forte? Je výhodnější zásilkový klub nebo lékárna?

Odpovědi
žolik

Ano mám jíž je beru delší dobu,je to vinikajíci,je to důležite pro lidský organismus,obsahují výtažky z mořskýr ryb,je to výživa pro srdce,mozek,v lé­karně se dají pořídit levnějí než objednat,jen můžu doporučit.

Zdroj: žolík

Fantassia

A příjde ti to levnější nebo dražší než normální lékarna?

Andiska

Plínky tam vždycky výjdou levněji a v podstatě všechno máš levnější nebo popřípadě na stejné úrovni jako v lékárně :P

Fantassia

Kupujete někdo přesně tenhle z této lékarny? http://www.le­karna.cz/walmark-omega-3-rybi-olej-forte-tob-120-120/

Andiska

Zrovna rybí olej ne, ale plínky jsem z tama objednávala :D