Pokročilý

Máte nějaké zkušenosti s léčivými drahými kameny a mineráli??

Jak docílit úspěšnosti?;))
Doplňuji:
No ja nejsem laik- moje babička se dost zajímá o esoteriku- myslim že je v tom fak dobra- ona i pociťuje ty energie
A samozřejmě sem se od ní něco i naučila- ;))))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já na to věřím. Tak třeba kilo diamantů by mě spolehlivě vyléčilo z finančních problémů.

Další odpovědi:

Zlatý

Spíše jsem o tom četl. Chce to mít jisté zkušenosti a některé dané předpoklady. Lečení pomocí drahých kamenů, zvláště pak krystalů může pomoci, ale taky hodně uškodit. Jako laik, bez vedení někoho zkušeného bych se do toho určitě nepouštěl.

Bronzový

Věř a víra tvá tě ochrání...přesně takhle to podle mně funguje. Je jedno, o jaký kamen jde, či zda se jedná o kousek dřeva, hlavní je, aby se ti líbil na dotek i pohled a hlavně abys ty sama věřila, že ti to pomůže.

Zlatý

Obklopovat se dřevem, kovy, kameny (a minerály), hlínou apod. má smysl... vytvořit tak můžete harmonicky působící interiér (oku, smyslům i duši lahodící).

V jejich "léčivý" účinek ale opravdu nevěřím... ani když je budete polykat - jako Schindeleho minerály - ani ty Vám osobně nedoporučím...
... i když u nich je ta "šance, že by Vám mohly nějak pomoci" sice téměř mizivá, ale přesto větší, než "energie" drahých kamenů.

Max. bych dal tak lízat sůl kamennou

(vtip)
Doplňuji:
Po doplnění:
nevím, co ti tedy poradit...
...a zda vůbec naši radu, jakožto "laiků v tomhle oboru"... potřebuješ.
Informace nahuškané za tu dobu babičkou... ti stejně nerozmluvím ;)

Zlatý

Harpagona pohled a dotek na drahé kameny vždy osvěžil a potěšil. Víc se dozvíš z popisu života Harpagona, který sepsal nějaký Moliére

Zlatý

Dle mého názoru, je tato a jí podobné léčby placebo efekt. Ale pokud je člověk natolik schopen, že tomu bude věřit, tak to funguje. Vše je jen a jen v naší hlavě.
Mám kamarádku, která se tím zabývá už spoustu let a krásně to u ní funguje. U mě to nefunguje, protože, jsem člověk, který potřebuje důkazy o funkčnosti.

Bronzový

Jasně, že to nefunguje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.