Tíšek99

Máte nějaké zkušenosti s detektory kovů?

A jaký detektor byste doporučili začátečníkovi? Ale aby to nebyl totál šmejd. Cena kolem 3,500 kč.

Odpovědi
Agneta

Nó… máme tady všichni zkušenosti s detektory kovů, ještě že ses tady zeptal :DDD
To dostaneš odpovědí…:DDD
Řekla bych, že za 2500,–Kč dostaneč už rozlišení neřelezných kovů, což pro začátek stačí, a hloubka bude u železa jako u „střední třídy“(15 000Kč):D
Ale bacha kde to koupíš, v téhle kategorii je hodně podvodu:D

ptáč

S jedním takovým mám zkušenost ze zpráv pane. Letos takového v lese někdo zastřelil a zapálil. Tak jako začátečníkovi vám to snad stačí?
http://praha.id­nes.cz/vrazda-muze-v-klanovicich-09d-/praha-zpravy.aspx?c=A140622­_151040_praha-zpravy_mav