Avatar uživatele
Kepler

Máte nějaké vychytávky na trojobalování?

Já bych nějaké měl. Než rozšlehám vajíčka, cvrnknu trošku mléka a oleje. Směs je krásně homogenní a dobře se v ní smáčí (řízek, ryba, květák). Na mouku a strouhanku používám plastové vaničky od masa. Vždy volím co nejmenší a hlubší nádobky, ne talíře, pak stačí jen zatřást. Obracím a přemisťuju vidličkou, prsty zůstanou čisté. Možná objevuju ameriku, nebo někdo má něco lepšího?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Dělám stejně, ale jen u květáku a žampiónů, u řízku si prsty klidně zašpiním.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Shef

můžu také doporučit místo klasické strouhanky použít kukuřičnou strouhanku :) u ní není třeba ani používat mouku.
Zpočátku jsem tomu moc nevěřil ale pak jsem v ní obalil řízky a bylo to super :D Takže doporučuji vyzkoušet :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na květák, žampióny a další drobné potraviny se používá igelitové pytlíky. V jedno je mouka, ve druhém rozšvrlané vejce a ve třetím strouhanka. Vše je nádherně obaleno a bez nepořádku a hlavně s čistými prsty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedinou – a to je manželka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Do vajíček dávám trochu piva. Řízek má lepší chuť a trojobal je křehčí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Tip na kukuřičnou strouhanku vypadá zajímavě, ale ještě jsem ji nikdy a nikde neviděl. Odkud ji máš?

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

U nás mají Vietnamci ve večerce, ale určitě se dá koupit i v superhyper, v oddělení jak je mouka (náš Albert) navíc mají hotový trojobal
https://www.go­ogle.cz/search?q=tro­jobal&client=o­pera&hs=pzS&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwiTld2mgPDJAh­VExRQKHZfFDe4Q_­AUIBygB&biw=1366&b­ih=630#imgrc=Xoz­KbSEwJW-RvM%3A
Nedávno jsem dělala sýrové smažené kuličky, které se měly obalit v drcených kukuřičných lupínkách, použila jsem právě tu kukuřičnou strouhanku. Drcené kukuřičné lupínky se dají smíchat i s klasickou strouhankou.

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Díky, kouknu na Alberta, jednoho ze čtyř superhyper, co mám v dostřelu. A dík taky za odkaz, je užitečný.

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek