Kepler

Máte nějaké vychytávky na trojobalování?

Já bych nějaké měl. Než rozšlehám vajíčka, cvrnknu trošku mléka a oleje. Směs je krásně homogenní a dobře se v ní smáčí (řízek, ryba, květák). Na mouku a strouhanku používám plastové vaničky od masa. Vždy volím co nejmenší a hlubší nádobky, ne talíře, pak stačí jen zatřást. Obracím a přemisťuju vidličkou, prsty zůstanou čisté. Možná objevuju ameriku, nebo někdo má něco lepšího?

Nejlepší odpověď
iceT

Dělám stejně, ale jen u květáku a žampiónů, u řízku si prsty klidně zašpiním.

Další odpovědi
Shef

můžu také doporučit místo klasické strouhanky použít kukuřičnou strouhanku :) u ní není třeba ani používat mouku.
Zpočátku jsem tomu moc nevěřil ale pak jsem v ní obalil řízky a bylo to super :D Takže doporučuji vyzkoušet :)

anonym

Na květák, žampióny a další drobné potraviny se používá igelitové pytlíky. V jedno je mouka, ve druhém rozšvrlané vejce a ve třetím strouhanka. Vše je nádherně obaleno a bez nepořádku a hlavně s čistými prsty.

Drap

Jedinou – a to je manželka.

Lamalam

Do vajíček dávám trochu piva. Řízek má lepší chuť a trojobal je křehčí.

Kepler

Tip na kukuřičnou strouhanku vypadá zajímavě, ale ještě jsem ji nikdy a nikde neviděl. Odkud ji máš?

iceT

U nás mají Vietnamci ve večerce, ale určitě se dá koupit i v superhyper, v oddělení jak je mouka (náš Albert) navíc mají hotový trojobal
https://www.go­ogle.cz/search?q=tro­jobal&client=o­pera&hs=pzS&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwiTld2mgPDJAh­VExRQKHZfFDe4Q_­AUIBygB&biw=1366&b­ih=630#imgrc=Xoz­KbSEwJW-RvM%3A
Nedávno jsem dělala sýrové smažené kuličky, které se měly obalit v drcených kukuřičných lupínkách, použila jsem právě tu kukuřičnou strouhanku. Drcené kukuřičné lupínky se dají smíchat i s klasickou strouhankou.

Kepler

Díky, kouknu na Alberta, jednoho ze čtyř superhyper, co mám v dostřelu. A dík taky za odkaz, je užitečný.