Stříbrný

Máte nějaké vychytávky na trojobalování?

Já bych nějaké měl. Než rozšlehám vajíčka, cvrnknu trošku mléka a oleje. Směs je krásně homogenní a dobře se v ní smáčí (řízek, ryba, květák). Na mouku a strouhanku používám plastové vaničky od masa. Vždy volím co nejmenší a hlubší nádobky, ne talíře, pak stačí jen zatřást. Obracím a přemisťuju vidličkou, prsty zůstanou čisté. Možná objevuju ameriku, nebo někdo má něco lepšího?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dělám stejně, ale jen u květáku a žampiónů, u řízku si prsty klidně zašpiním.

Další odpovědi:

Pokročilý

můžu také doporučit místo klasické strouhanky použít kukuřičnou strouhanku :) u ní není třeba ani používat mouku.
Zpočátku jsem tomu moc nevěřil ale pak jsem v ní obalil řízky a bylo to super :D Takže doporučuji vyzkoušet :)

Zlatý

Na květák, žampióny a další drobné potraviny se používá igelitové pytlíky. V jedno je mouka, ve druhém rozšvrlané vejce a ve třetím strouhanka. Vše je nádherně obaleno a bez nepořádku a hlavně s čistými prsty.

Zlatý

Jedinou - a to je manželka.

Zlatý

Do vajíček dávám trochu piva. Řízek má lepší chuť a trojobal je křehčí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Kepler

Tip na kukuřičnou strouhanku vypadá zajímavě, ale ještě jsem ji nikdy a nikde neviděl. Odkud ji máš?

Zlatý

iceT

U nás mají Vietnamci ve večerce, ale určitě se dá koupit i v superhyper, v oddělení jak je mouka (náš Albert) navíc mají hotový trojobal
https://www.google.cz/…
Nedávno jsem dělala sýrové smažené kuličky, které se měly obalit v drcených kukuřičných lupínkách, použila jsem právě tu kukuřičnou strouhanku. Drcené kukuřičné lupínky se dají smíchat i s klasickou strouhankou.

Stříbrný

Kepler

Díky, kouknu na Alberta, jednoho ze čtyř superhyper, co mám v dostřelu. A dík taky za odkaz, je užitečný.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.