krftwrk

Mate nejake veci z teleshopingu ?

Koupili jste si, popr. od nekoho dostali ,,kvalitni, nadcasove'' vyrobky od tv-products atd ?

Pokud ano, jake jsou vase zkusenosti ? Take jste byli tak uneseni, jako Hort Fuchs ?

Odpovědi
jáára

nemám nic, ale rodiče to kupovali… různý kráječe a podobný
na druhou stranu Horst nikdy neprodával šmejdy…

suaeda

Ne z teleshopingu jsem nikdy nic nekupoval. Na reklamu všeho druhu se dívám jako na filmové dílko. Zajímá mne spíše propracovanost psychologie (oblbování) při prodeji. Dobré a vtipné reklamě se rád zasměji.
Podle mne nejlepší reklama je, když mi něco (výrobek, službu) doporučí nejbližší přátelé či jejich dobří známí.