zuzii

Máte nějaké tipy na filmy, které stojí za to?

Máte nějaké tipy na filmy, které stojí za to? Mám za úkol stáhnout bráchovi, kterému je 19 let,pár filmů. Dívá se spíše na komedie a akční filmy.

Nejlepší odpověď
badisko

Hele tak tohle je vecne tema …:D … kouni se zde … http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlepsi%20fil­my priblizny počet výsledků: 54 300 (0,20 s) k teto otazce …:D pouzij priste tu sedou listu …
PS ; Bracha je vtipnej …kdyz po tobe chce stahovat filmy ..:D dal ti i seznam tech ktere uz videl?…Jen aby jsi mu je nestahovala znova :D
A pokud chces film ..kterym se chces brachovi za neco pomstit stahni mu toto ..>>> http://www.csfd­.cz/film/331771-jenicek-a-marenka-soumrak-carodejnic/ Je to pravdepodobne ten uplne nejhorsi film co byl… kdy natocen u me vede na prvni pricce v Odpadu …

Další odpovědi
huxa

Ať si raději brácha zajde na brigádu, aby poznal, že práce není jen tak a když poté nedostaneš zaplaceno, je to štvoucí. Poté si raději zajde koupit DVD.

Evasky

Prci prci prcičky, Mission Impossible, Rychlá akce, Muži v černém, Tranformers, Kameňák, Babovřesky, Slunce seno…, 10 pravidel, jak sbalit holku, Vejška, Rafťáci, Snowborďáci, 21 (22) Jump street. Filmů se spousta, stačí se podívat na stránky jako sledujufilmy.cz, filmycz.com, kinobox.cz…

kablik

zeptej se bráchy za co mají stát?