salsa verde

Máte nějaké svoje černé nej?

Já mám takovéhle: před třemi lety jsem byla svědkem nehody chodce s autem, chodec zemřel na místě, před dvěma lety jsem byla na návštěvě u známých a když jsme od nich odcházeli a byli jsme už venku před vchodem tak zrovna z 15 poschodí spadl člověk, před rokem nám před očima proletěl člověk který skočil z okna z patra nad námi a včera se u nás v domě stala brutální vražda… co k tomu dodat.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi každý. V ulici vyskočilo děvče z okna,ale nohama napřed,ještě druhý den byly na chodníku zuby.Skončila na vozíku.
Před Bílou Labutí ležel v zimě chlap,lidé, ta milá stvoření jej překračovali,kdy­bych nezavolal záchranku,ležel by tam stále.Ale už byl mrtvý a podle toho,jak už byl promodralý,tam ležel delší dobu.
Různé „příhody“, ale moc se mi nechce,věřte,nebo ne, o nich psát.

Další odpovědi
Terryle

Když mi bylo deset, jeli jsme v noci autem k moři do Chorvatska. Spala jsem a najednou mě vzbudila mamka, ať se oblíknu a že musíme pryč, že pár metrů před naším autem hoří autobus. Táhla brečícího dvouletýho bráchu a utíkali jsme pryč, táta se domlouval s chlapy okolo, jestli ta nafta, co z autobusu tekla a my v ní stáli, enmůže začít hořet a jestli nechytne okolní les… Nakonec to dopadlo pro nás dobře, vítr přestal, hasiči oheň zvládli, tak jsme aspoň dali základní věci, co jsme mohli, lidem z autobusu, co tam nechali všdcko a vyskákali oknama. Našemu autu se nic nestalo, jen jsme museli zastavit a do rána spát, protože naši byli oblblí ze smradu a kouře a neměli odvahu jet dál. Až doma jsme se dověděli, že tam zůstal malý kluk, co jel na dovolenou se svou dospělou sestrou a ona na něj v panice zapomněla. I zpětně to byl škaredej pocit. Ještě dlouho potom se mi honil mráz po zádech, když jsem na to vzpomínala… a brácha si od tý doby hrával na hasiče. Brrr.

hanulka11

Ano je to již 12 let- přišel ráno tehdejší manželův kolega /jezdili spolu autem do práce /. Najednou se zamotal a padl na auto a na zem, mysleli jsme ,že se mu jen udělalo špatně. Protože napadl sníh ,tak jsme ho zanesli domů k nám do chodby . Volala jsem záchranku a oživovala.Když přijel lékař ,řekl,že to byla mozková mrtvice-byl okamžitě mrtvý.Za chvíli přijeli pohřebáci a dali ho do vaku a odvezli.Víte co to je, své dobré kamarádce toto ráno zavolat. To byl asi nejhorší den mého života.
Dodneška když jdu do chodby tak ho tam vidím ležet.

ReHu

Jsou to hrůzné příběhy, co tu píšete.
Naštěstí žádné takové prožitky nemám.

anonym

No jé, třeba takové horoucí pospíchání na MHD abych stihl vlak, to je zážitek na celý den. Haňba o tom mluvit.
http://www.gam­brinus.cz/cen­trum-informaci/vtip­ky%20foto/vlak­.jpg