janek66

Máte nějaké své přání o kterém víte že se vám v životě nesplní, ale jen pomyšlení na něj vás potěší?

Odpovědi
Miroslavst

Mám. Stačí?

zmimi

Přání mám, ale radši na to nemyslím, protože je to smutné.

hanulka11

Jasně,že mám,ale je tajné ,takže si dál budu jen snít./A co kdyby......../

Terryle

Jasně, že jo, ale říkat ho nebudu, byla bych za ještě většího exota, než už jsem :o) To má asi každej, ne?

ten který je

Ano,chtěl bych být zde na otázkách diamantový.:-DDD
P.S.prosím neberte mně vážně,to byl žert.:-)

poa.li

Dojít naprostého naplnění a štěstí. Ale že se mi to nesplní nevím, jen tuším..

anonym

já mám tolik přání že bych je psala týden,ale jedno velké a to bych si chtěla splnit hned

venkovan

Mám a je moc smutné. Přeji si, aby tuto zemi na všech úrovních veřejné správy vedli slušní politici.
Ale ta iluze zahřeje.

terry

Dost dobře nechápu, jak může být smutné přání. Přece není logické si přát něco smutného, to si snad nepřeje nikdo.
A také pomyšlení na něco, o čem vím, že se splnit nemůže…jak může potěšit.
Pro mě je potěšení něco, o čem čem si aspoň myslím, že se splnit může.