Stříbrný

Máte nějaké sexuální skušenosti se stejným pohlavím? a co si myslíte, jestliže dva heterosexuálové se líbají?

Jestliže se více vzruším při líbání s klukem, jsem hned kvůli tomu homosexuál?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No pokud jste heterosexuál, tak nevím, nevím. Slyšel jsem, že někteří heteráci mají "bi chvilky"...
A pokud se dva lidi líbají někde v parku, tak na tom nic, podle mého názoru, špatného není.

Další odpovědi:

Bronzový

Je naprosto normální chtít zkusit něco se stejným pohlavím i při heterosexualitě, nebo si to dokonce nechat líbit.:)
Jinak já maximálně pusu, nějak mě tohle nikdy nelákalo. :D

Homosexualita se pozná podle tvých představ a toho, po čem toužíš. Pokud si dokážeš sám sebe představit se ženou, tak si myslím, že nemáš nad čím dumat :)

Zlatý

to je ještě "snesitelné"

jsou mnohem horší věci že se chce blít jen si to člověk představí

Pokročilý

1) "Z"kušenosti.
2) Myslím,že líbání 2 heterosexuálů nic neznamená. Je pravda,že vím spíš o případech líbání žena+žena (heter.) než muž+muž,ale také už se mi pár kamarádů pochlubilo,že po pár pivech... :D
Nic to neznamená. Znamenat bude něco,když půjdeš po pláži a budeš si prohlížet svalnaté tělo plavčíka namísto sexy koček v bikinách ;))

Zlatý

homo se setkávám někdy při práci: A někdy jsou i v akci. Takže pro mne dva muži jsou nepřirození - a pokud mají touhy, tak ať je řeší mimo veřejná prostranství. A jestli jsoi homo, když se líbáš s klukem a víc se vzrušíš než se ženou? Nevím - mám za to, že pokud nejsi do 15 let - tedy v počátcích puberty, tak mi to zas tak normální nepřipadá. Tedy z hlediska většinové populace. ale třeba budeš mít to štěstí, že budeš patřit mezi ty 4% kde se doma partneři dohadují kdo který den bude tatínek a kdo maminka.

Bronzový

Homosexualita je věc názoru, pokud ty si připadáš i po líbání s klukem pořád spíš na holčičky, budiž.
Doplňuji:
Žádné zkušenosti nemám, neláká mě to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.