Avatar uživatele
huxa

Máte nějaké sexuální skušenosti se stejným pohlavím? a co si myslíte, jestliže dva heterosexuálové se líbají?

Jestliže se více vzruším při líbání s klukem, jsem hned kvůli tomu homosexuál?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No pokud jste heterosexuál, tak nevím, nevím. Slyšel jsem, že někteří heteráci mají „bi chvilky“…
A pokud se dva lidi líbají někde v parku, tak na tom nic, podle mého názoru, špatného není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Je naprosto normální chtít zkusit něco se stejným pohlavím i při heterosexualitě, nebo si to dokonce nechat líbit.:)
Jinak já maximálně pusu, nějak mě tohle nikdy nelákalo. :D

Homosexualita se pozná podle tvých představ a toho, po čem toužíš. Pokud si dokážeš sám sebe představit se ženou, tak si myslím, že nemáš nad čím dumat :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

to je ještě „snesitelné“

jsou mnohem horší věci že se chce blít jen si to člověk představí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Efchen

  1. "Z"kušenosti.
  2. Myslím,že líbání 2 heterosexuálů nic neznamená. Je pravda,že vím spíš o případech líbání žena+žena (heter.) než muž+muž,ale také už se mi pár kamarádů pochlubilo,že po pár pivech… :D

Nic to neznamená. Znamenat bude něco,když půjdeš po pláži a budeš si prohlížet svalnaté tělo plavčíka namísto sexy koček v bikinách ;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

homo se setkávám někdy při práci: A někdy jsou i v akci. Takže pro mne dva muži jsou nepřirození – a pokud mají touhy, tak ať je řeší mimo veřejná prostranství. A jestli jsoi homo, když se líbáš s klukem a víc se vzrušíš než se ženou? Nevím – mám za to, že pokud nejsi do 15 let – tedy v počátcích puberty, tak mi to zas tak normální nepřipadá. Tedy z hlediska většinové populace. ale třeba budeš mít to štěstí, že budeš patřit mezi ty 4% kde se doma partneři dohadují kdo který den bude tatínek a kdo maminka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Homosexualita je věc názoru, pokud ty si připadáš i po líbání s klukem pořád spíš na holčičky, budiž.
Doplňuji:
Žádné zkušenosti nemám, neláká mě to.

Upravil/a: Fyzik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek