Klára K.

Máte nějaké plány na prázdniny, nebo se chcete celou dobu jen tak flákat?

Máte nějaké přímé plány, nebo nad tou hromadou volného času uvažujete jenom jako že „vždycky se něco najde“ ?
A mimochodem krásné prázdniny přeji vám všem :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Já budu chodit do práce, jen 3 tejdny mám dovolenou a tu si užiju sportovně-relaxačně. 😉

Další odpovědi
anonym

Taky přeji krásné prázdniny 🙂
Budu na Slovensku a v Maďarsku, budu se válet u vody, po nocích kňourat kvůli spáleným zádům, flákat se po lesích, nebudu nic vařit, jíst jen ovoce a zeleninu, kašlu na práci, budu s lidma, co mám ráda, už se těším jako malej smrad.

ivzez

Já si po mnoha letech připomenu středoškolskou matematiku,
budu jedné dívce pomáhat s přípravou na opravnou zkoušku…

Nazdar Bazar

Zítra začnu velkolepě, budu v přímém přenosu sledovat v TV řízenou demolici.

NikkiHeat

ano, ano.....krásné léto, koupání, cestování, poznávání, večerní hospůdky s kytarou no to bude príma.....ehm takže zpátky do reality.....v pon­dělí ráno v šest nástup do rachoty (((

quentos

flákat určitě ne, protože u nás v práci fungujem i přes prázdniny a doma budu mít spoustu práce rovněž. Ale hodlám si vzít pár týdnů dovolené a o ní zaslouženě vodpočívat. Taky hezký prázdniny

Mirdas

Podle svých zkušeností vím, že se o prázdninách ( dovolené ) se jen flákat není vůbec zajímavé.
Většinou jsem s partou bezva lidiček jeli na výpravy do hor, na vodu a podobně a dodnes na tyto aktivní akce velice rád vzpomínám, neboť jen tak zažijete spousty příhod, setkáte se zajímavýma lidma, poznáte nové věci.

Drap

Mám pevné plány. Každý den práce a možná, ještě okolností i dovolená.

Děda Louda

Mám přímé plány na flákání se.