Wang

Máte nějaké oblíbené slůvko, co se Vám často vkrádá na jazyk (až si toho okolí všimlo dříve než vy)?

Jaké je to vaše? ;)
Já mám teď např. SPÍŠ (jako spíše), míval jsem vlastně a nicméně…
Pochlubte se.
Doplňuji:
Díky za vaši otevřenost.

Nejlepší odpověď
anonym

Během zaměstnání v rádiu jsme měli v kabině od šéfa vyvěšená TABU-SLOVA, která jsme pod hrozbou pokuty nesměli vyslovit. No,jako,to,jo,su­per, v podstatě… a jiná…tedy nic vulgárního,spíš takové to mluvnické slovní smetí. A to byste nevěřili, jak jsem ve fascinaci tím papírem mnohdy oněměla a marně hledala správné slovo. Jednalo se jen o okamžiky, ale zdálo se mi to jako věčnost. Manžel prohlásil, že to bylo jediné období kdy uvěřil,že i já se občas mezi slovy nadechuji. :D

Další odpovědi
bolak

vole & jinač

Jinač dost často taky říkám dobrý den a nashledanou, na tom budu muset ještě zapracovat.

Tady ještě něco málo k tématu > http://www.you­tube.com/watch?v=9xo­Arki0yA4

Deli

Prostě. To je přece úžasné slovo, hodí se všude 🙂

briketka10

no a tak..
potom miláčku a myško to říkám svému kocourkovi Ufíkovi :)
Doplňuji:
někdo říká téměř v každé větě to je báječný, úžasný nebo rozumíš mi jo ??

Advance

Hodně často říkam určitě snažím se toho zbavit ale nejde mi to :/ !!!

pusinka50

jo… jasně… dobře… rozumim… Ferdíčku, jestli mi budeš pořád nosit ty tvoje granulky po bytě a já si tu o ně budu lámat nohy, tak ti je strčim do pr-ele. 🙂 (Ferdíček je můj pes a roztroušený granulky sbírám celý dny a večery a nadávám a nadávám a jemu je to šumák a za chvíli položí na koberec další)

manon

Okolí si už u mne určitě nějakého všimlo, ale zatím zbaběle mlčí :)

RyuzakiKate

Často se mi vkrádá slůvko „no“ a „tyjo“ a pak jen „hmmm“ zamručení :)

anonym

Hauvauvau. 🙂
Doplňuji:
Ale používám ho pouze doma, ale skoro pořád a pouze vyjímečně i venku. Jinak nemám žádné oblíbené – často používané slovo/a a nebo o nich prostě nevím.

Tom20

Já používám takový to sprostý německý,všichni ho znaj od S :D
Jinak,zajímavá otázka.

alenad

Upozornili mě na ,, jako ,, ,, víš?,,
Prý tak jako , nebo nejako , nebo doopravdy ?

briketka10

Bohemico dík, nemohla jsem si vzpomenout to spojení – v podstatě je mi tak protivný, že, když ho slyším, tak se mi zježí všechny chlupy !!

anonym

Taky jsem na to alergická :D