Máte nejaké oblíbené obchodní centrum v Praze nebo je vám jedno v jakém nákupním davu budete lítat?

Odpovědi
hanulka11

Všude je plno lidí/takže si člověk zase až tak nevybere/ a když už tam někdy jdu ,tak je mi jedno kam .
Ale fakt to nevyhledávám .

led

Keď prídem do Prahy – mám vytypované obchody, kde väčšinou najdem, čo hľadám. Tlačenici a davom sa vyhýbam.

venkovan

Okolo 6 hodiny ráno či okolo 22 hodiny večer je v pražských obchodních centrech celkem málo lidí, tak se dobře nakupuje