bolak

Máte nějaké oblíbené místo na dovolenou, kam jezdíte opakovaně?

Kam se každoročně nebo třeba obrok vracíte?

Nejlepší odpověď
Emefej

Na chalupu pod Klínovec, každý víkend a půlku dovolené, už skoro 40 let.

Další odpovědi
anonym

Už 38 let jezdím na dovolenou do různých míst Polska .

badisko

Uz leta jezdim na dovolenou v lete do CR … kam jinam …:D je tam teplo ..dobry pivo .. krasny zensky .. a rok co rok se si rikam ze to tam vypada jako v cirkuse …:D
takze to mam i s atrakcema :D

Drap

Už 26 let jezdívám každý rok minimálně na 14 dní do Rychlebských hor.

Rocker

Na chalupu nedaleko Adršpašských skal.Mezitím samozřejmě i jinam,na hory,k moři…

Hamon

Ne, rád poznávám nová místa, nové kraje, nové země. Mám pár míst, kam rád zajedu kdykoli, ale že bych se někam vracel pravidelně…

ahold

No jasně. Česká Kanada. Náááááááádherný kraj. Už se tam zase těším a moc.
Doplňuji:
Tak to upřesním. Chatová osada a kemp Zvůle.

Andre5000

Já radši objevuji rád nová místa, a to v ČR i v zahraničí.

Radomír.cz

Já jezdím zatím po České republice. Zde se nachází také hodně krásných míst.

bolak

badisko: já myslel třeba do nějakýho speciélního hotýlku, autocampu, chatový osady, nebo nějak takhle :) do čr to je takový moc nekonkrétní, to už mi můžete rovnou psát že „pryč z domu“ :))

badisko

Tak na upresneni …:D vetsinou to ma stejnej scenar …:D Nejdriv smer letiste Dublin pak letiste… Vaclava Havla odsud taxikem na Vlakove nadrazi …tam si schovam bagaz a jdu navstivit zname.. pak se jde do klubu Cross v Prazskych Holesovicich trochu se pobavit a hned z klubu na nadrazi.. vyzvednout bagaz koupit jizdenku do prerova …no pak nasednu do vlaku poprosim pana ci pani v uniforme ..at me pred prerovem vzbudi a hura na kute v Prerove si hned dam par zrzavejch zacne se stmivat ikdyz je rano natom neni nic divneho …:D no a pak huraaaaa k nasim (K NASIM se rozumi rodina a pratele ) …a jak uz dojedu do cile vetsinou je tma kolem 3 odpolko.. veril bys tomu?…ja jo …:D a v tomto duchu se proritim celou dovolenou za na par chvil kdy je mi opravu zle …:D