Avatar uživatele
bolak

Máte nějaké oblíbené místo na dovolenou, kam jezdíte opakovaně?

Kam se každoročně nebo třeba obrok vracíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 3777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Na chalupu pod Klínovec, každý víkend a půlku dovolené, už skoro 40 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Už 38 let jezdím na dovolenou do různých míst Polska .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Uz leta jezdim na dovolenou v lete do CR … kam jinam …:D je tam teplo ..dobry pivo .. krasny zensky .. a rok co rok se si rikam ze to tam vypada jako v cirkuse …:D
takze to mam i s atrakcema :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už 26 let jezdívám každý rok minimálně na 14 dní do Rychlebských hor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na chalupu nedaleko Adršpašských skal.Mezitím samozřejmě i jinam,na hory,k moři…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ne, rád poznávám nová místa, nové kraje, nové země. Mám pár míst, kam rád zajedu kdykoli, ale že bych se někam vracel pravidelně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

No jasně. Česká Kanada. Náááááááádherný kraj. Už se tam zase těším a moc.
Doplňuji:
Tak to upřesním. Chatová osada a kemp Zvůle.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Já radši objevuji rád nová místa, a to v ČR i v zahraničí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radomír.cz

Já jezdím zatím po České republice. Zde se nachází také hodně krásných míst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

badisko: já myslel třeba do nějakýho speciélního hotýlku, autocampu, chatový osady, nebo nějak takhle :) do čr to je takový moc nekonkrétní, to už mi můžete rovnou psát že „pryč z domu“ :))

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Tak na upresneni …:D vetsinou to ma stejnej scenar …:D Nejdriv smer letiste Dublin pak letiste… Vaclava Havla odsud taxikem na Vlakove nadrazi …tam si schovam bagaz a jdu navstivit zname.. pak se jde do klubu Cross v Prazskych Holesovicich trochu se pobavit a hned z klubu na nadrazi.. vyzvednout bagaz koupit jizdenku do prerova …no pak nasednu do vlaku poprosim pana ci pani v uniforme ..at me pred prerovem vzbudi a hura na kute v Prerove si hned dam par zrzavejch zacne se stmivat ikdyz je rano natom neni nic divneho …:D no a pak huraaaaa k nasim (K NASIM se rozumi rodina a pratele ) …a jak uz dojedu do cile vetsinou je tma kolem 3 odpolko.. veril bys tomu?…ja jo …:D a v tomto duchu se proritim celou dovolenou za na par chvil kdy je mi opravu zle …:D

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek