redhead

Máte nějaké oblíbené citace z knih?

Nejlepší odpověď
annas

Poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu. – Antoine de Saint-Exupéry

Na tomto světě na prodej je všechno
i čest a sláva všichni o tom ví
jen čisté .krásné lidské srdce

na žádném rynku není ke koupi. – J. Skácel

,,,,

Znám vše, ač nic bych neznal radši;

........... znám cokoli, jen sebe ne – F. Villon

Je jich víc, ale nějak mně zní v uších tyto.

Další odpovědi
Fallagela

Je jedna věta která mi ze všech těch knih, které jsem přečetla utkvěla v paměti. kniha To od Stephena Kinga: Tlačí pěstmi na ty sloupy a přesto tvrdí, že vidí duchy. Je to jazykolam, který si jedna postava v té knize pořád říká. 😁

Jane Darcy

Nejstrašlivější zbraní je slovo – Paulo Coelho, Rukopis nalezený v Akkonu
Jestli něco chceš, celý Vesmír se spojí, aby ti to pomohl uskutečnit – Paulo Coelho, Alchymista