Pokročilý

Máte nějaké nápady za zparodování značky mobilu?

Do anglicky psanýho komixu chci dát nějak vtipně upravenou značku mobilu, třeba jako ve Futuramě z iPhonu udělali eyePhone protože to zaváděli do oka.
U mého komixu o nic extra nejde, jen o vtipně zmeněn název a třeba aby to v angličtině trochu i něco znamenalo.. nějaký nápad?

jáára - potřebuju anglicky "zkomolenou" značku aby to v tom jazyce chápali, nějakou známou značku. Ale dobrej nápad vyhledat čínský nápady, ale ti asi nebudou mít vtipně zkomolený značky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Sacksung, Peeple, El Gí, Sonic Erikson, Noobia, BlackCurry, Autorola, THC, Huaway, Miesens, Talcatel...
Snad si vybereš :) Na zkomoleniny jsem expert.

Další odpovědi:

Zlatý

SumSung, PandaSonic, AhmedSon, Sonny, MotoTroll, iHome, iDone, Supple, Couple, LentMoo, SeeMen´s (SeeMen), ...
___
Takovejch fťákovin je...
Proběhni si značky (a výrobce a typy...) mobilů - určitě umíš anglicky natolik dobře, aby tě v požadovaném kontextu něco napadlo...
;-)

Bronzový

A jakej výrobce by to měl být?

Známe Leninovo; prDELL; THC... Tak já nevím, třeba vyber z čínských značek. Číňani maj na komolení známých značek patent.

Zlatý

To THC mně napadlo taky, pak ještě místo SAMSUNG tak Shang Tsung (z Mortal Kombatu), možná by mohl ten mobil dělat i nějaký fatality > https://www.youtube.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.