zjentek

Máte nějaké cíle, kterých byste chtěli dosáhnout?

Tak mě to napadlo. Právě zvažuji, že bych na zahradě vysekal trávník.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano mám. V klidu a pohodě se dožít do smrti.

Další odpovědi
nyjono

Jasně, se jo.
Pro admin2. Tazatel se neptá jaké máme cíle, ale jestli nějaké máme.

Admin2

Když vložíte dotaz " Jaké máte cíle" do vyhledávače Odpovědí, vyskočí vám velký počet otázek a odpovědí. z různých časových období.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%C3%A9%20m%C3%A1­te%20c%C3%ADle