Mravenec

Máte nebo nosíte u sebe nějaké sebeobranné prostředky ?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo, nosím si sebe…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano mám. Nohy :D
To je nejúčinnější prostředek jak zdrhnout :DD

redy

Jistě můj pes obranář. Akorát nevím jak by se zachoval, kdyby mi šlo o ústa.
Ale on ví, že bych ho bránila vlastním tělem 🙂
(DOGAČ)

mokrygorky

Pepřák. A cvičim ;)

anonym

Má,ale u sebe nenosím.
Kdybych to udělal jako Zjentek,tak toho bych se bál.Tak se pak může chlapec divit,že na něj někdo vytáhne tu pravou a bude fuč.

ReHu

Kapesní nůž.
Stejný, jako měl Krokodýl Dundee 🙂

anonym

Mám u sebe pepřák.

zjentek

ruky, nohy a legální bouchačku ..několikrát za život se jako výhodné ukázalo vytahovat ten kolt, aby byl dobře vidět, jako nějakej ukázkovej vzorek- většinou pak vůbec nebylo potřeba amortizovat ani ruky, ani nohy.

Jugare ale von ten colt 45 pravej je. Když mě nějakej hejhulák okřikuje, tak já tasím no a pak už se jenom doslova jako Eugene Tackleberry těším, že dotyčnej taky vytasí ..zatím se nepoštěstilo. Jinak- s tvým intelektem a mým způsobem života jsem dávno mrtvola tyvoe

Emefej

Ano, nosím tohoto prcka http://www.al­fatactical.cz/ru­ger-revolver-ruger-lcrx-38-special.html

pucipuci

V práci pepřák a tonfu. Jinak v batohu malý nožík,když potřebuji v obchodě rozříznout obaly od pet láhví…

Lamalam

Ano, nosím pistolku Glock 26.

anonym

Krom intelektu? Snad jedině ten masivní armádní nůž, kterýžto nosím na opasku a tasím levou rukou.

marci1

V kabelce malý lak na vlasy. Už jsem ho jednou na obranu použila. 🙂

Kajolka

Manžel nosí kapesní nůž. Hotovo. A nosí ho denně a už nějakou dobu.

anonym

Matesax, intelekt ti asi nepomůže 🙂