Sarrow

Máte nebo měli jste nějaký oblíbený komiks?

Já jsem v dětství miloval komiksy, naštěstí jsme měl pár set metrů od domova knihovnu, kam jsem si často chodil půjčovat komiksy Čtyřlístek a Kačera Donalda, také jsem si jednou koupil časopis Cartoon Network, ve kterém byly jako příloha fosforové upíří zuby, které jsem si vážně zamiloval :D Ale svůj nejoblíbenější komiks jsem dostal o něco později k narozeninám (už si vážně nevzpomenu kolik mi mohlo být), byl to Asterix Gladiátorem, komiks ve mě vzbudil tak živou představivost, že jsem u tohohle komiksu mnohdy i brečel smíchy :D

A co vy, měli jste nějaký oblíbený komiks?

http://www.eg­mont.cz/pictu­res/knihy/ori­ginal/3412511-0302_Asterix_3_As­terix_gladiato­rem.jpg

Nejlepší odpověď
MK44

Ale to víte, že jo.

Například Rychlé šípy nebo Pifa. Svou komiksovou stránku měly taky Junák nebo Ábíčko. Nebo černobílé komiksy od Saudka – třeba Muriel a andělé.

Další odpovědi
annas

Pamatuji si na knihovničku Čtyřlístek a Ferdu Mravence a Brouka Pytlíka. Kreslil Ondřej Sekora. Ještě mě napadají Rychlé šípy.

Další názvy si už příliš nevybavuji. V současně se podívám, jen když někde na ně narazím.

badisko

jasne … Lobo zde je neco o komicsu … http://lobo.sa­iffer.net/?sek­cia=_home&page=up­daty
zde obrazky :D https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=lobo+comic­s&newwindow=1&sa­fe=off&client=fi­refox-a&rls=org.mozi­lla:cs:unoffi­cial&channel=fflb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=kF_WUr­vSAsWM7QbDzYGoD­g&ved=0CAcQ_A­UoATgK&biw=1024&­bih=571

Drap

Ano měl. Ještě původní Rychlé šípy.

Rocker

Jako malý Čtyřlístek,potom jako větší jsem hltal Galaxii,vycházela v ABC.

dany204

Klasicky Rychlé šípy, jako malá Barbánka, a poslední dobou Garfield od Jima Davise

bluehorse

Když jsem byla mladší , měla jsem ráda Garfielda.