Avatar uživatele
marťa382

Máte nebo jste měli nějaké zlozvyky?Popř. jak se vám je podařilo odnaučit?

Zlozvyky jsou hrozná věc, máte nějaké? Pokud jste měli, jak se vám podařilo s tím přestat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, hanulka11, veruska před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Kdysi dávno jsem si celkem okusovala nehty,ne úplně do krve jako moje spolužačka.
A jak jsem se ho zbavila?Stačilo chtít mít hezké ruce-jednou jsem viděla obrázek,jak má žena krásné ruce a nehty a chtěla jsem toho docílit taky.Nešlo to hned,ale nehty jsem si kousat přestala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Měla jsem a mám dodneska …až mě to štve

vždy jsem u jídla první najedená…vzniklo to asi v dětství…vždy jsem se loudala a maminka říkala jez nebo ti to kluci/bratři/ snědí. A dodneška i když si dávám pozor,abych jedla pomalu…prostě jsem rychlejší než ostatní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Kousání nehtů bylo i mým zlozvykem.. Odhadem až do osmé třídy základky a vypadalo to otřesně, nehty už pak ani nešly bezbolestně zastříhat a upravit na nějaký rozumný tvar, nic.. Kamarádka, která si v té době zakládala na krásných přírodních nehtech mi jednou k narozkám dala lak proti kousání nehtů, zprvu jsem nechápala, co to je za „blbost“, po nalakování jsem strčila nehet do pusy jen jednou, tu chuť si pamatuju dodnes, brr.. Používala jsem ho pravidelně a když došel, tak jsem zjistila, že už nemám to nutkání si nehty kousat ani když tam není. Sice moje nehty nejsou kdovíjak úžasné, stále se lámou, mám na nich bílé tečky, ale hezky zastřihnuté vypadají určitě lépe, než okousané patvary s hnisajícími, či krvácejícími místečky. 🙂

Mimo to si nemůžu vzpomenout na žádný zlozvyk.. I když by se určitě našel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

23 let jsem kouřila asi 15 cigaret denně.Cena šla nahoru a kvalita dolů.Nejhorší bylo chrchlání po ránu a tak jsem si prostě řekla,že nové nekoupím.A šlo to.Myslím,že stačí doopravdy chtít.Už se mi to daří 18 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ano, cigarety. Přestala jsem už 3×, pokaždé šla váha nahoru, zvýšila se nervozita, nevydržela jsem a začala zas. Pokaždé, když zdraží, si říkám, že jim ty peníze cpát už nebudu, ale ještě jsem se neodhodlala. Navíc mě cigareta uklidní, jak se člověk soustředí na kouření a zapomíná trochu na stres..... Jo a pak ještě pozdní večeře:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek