Geesha

máte nápad na ručně vyrobený dárek pro 14 leté spolužáky? (prosím nějaký nápad, díky, musí to být vyrobené)

Odpovědi
Psychotic

Co takhle napéct cukroví?

Awe

Souhlas s PSYCHOTICem…Ja­kékoliv jídlo je nejlepší možná varianta.Když uděláš hrnek tak ve 14 letech ho nikdo neocení a může ti taky přistát na hlavě

Chaiss

http://www.bo­redpanda.com/cre­ative-diy-project-ideas/

Celkově stačí, když dáš na netu hledat diy projects / diy projekty a vyjede ti spousta nápadů. Myslím, že něco by se vybrat dalo. :) Jinak jídlo je taky řešení, třeba muffiny zdobené ananasovou kytičkou, jako jsou na stránce.

Kačaba917

Já jsem minulý rok dělala lapače snů – není to těžké a je to originální :))