Máte na zahradě nějaký kýč, třeba trpaslíka?

mosoji, mít takového politika zakopaného po krk by nebylo špatné. 🙂

Nejlepší odpověď
orwell

Měl jsem a nebyl to kýč! Byly mu asi 2 roky, běhal mi po zahrádce s kyblíčkem a lopatičkou, křičel na mě dědo. Pečoval jsem o něj. Věděl jsem, že mi jednou bude vydělávat na důchod. Dnes už má přes 180cm.

Další odpovědi
anonym

Neee, to ne 😁

gecco

Brrr…
😉

briketka10

Ano měla jsem dvě moc hezký figurky velkou
skleněnou asi 20 cm zelenou papričku a malou
dýňi byly fakt hezký mám je zkovaný do novýho
bytu u tý papričky mi kroupy poničily ručičku tak,
ale na trpajzlíky uchýlku nemám tyhle moje se mi
hodily k břečťanu akorát, byly, jak zasazený 😁
Doplňuji:
ale několik sousedů u nás na vesnicí maj
trpajzlíky a je to docela hezký jsou takový
hezký, když si jen, tak stojej třebas u jezírka,
nebo v zahrádce nemám proti nim nic to se
ráda podívám :)
jen koupený v Polsku se mi teda nelíběj ani
ty různý kašny apod. to je vyloženej kýč !!

mosoj

Nemám. Nic méně když se to někomu líbí, jeho věc. Nikomu to neškodí.
Brr dělám někdy zde a hódně brrrrr dělám někdy nad výroky politiků. Ti škodí téměř všem.

anonym

Ne mám auto ani zahradu natož majordomuse,který by mi upekl bubaninu ve tvaru LaVeyova pentagramu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ye5uBMqh0Yk

terry

To nemám. Ale některé kýče jsou tak kýčovité, až kýčovité být přestávají 🙂

anonym

Pumík
otázka zní, jestli máš na zahradě nějakou kýčovinu, třeba trpaslíka, o autě a majordomusovi řeč nebyla, co ty to hulíš za sajrajt?

anonym

NEKOUŘÍM!!!Pouze navazuji na majetkové vyrovnání a předešlou otázku stejného tazatele a vůbec na skvělou atmosféruna aktuálních uživatelů,která mě inspiruje k odpovědi jakou jsem vyřkla,děkuji za pochopení.