Braník

Máte na zahrádce ,v truhlících či balkoně květiny?

Podělíte se o vaše výpěstky,jak v truhlících na zahrádce,tak třeba i v bytovce na balkoně nebo ńa okně?
Děkuji za obrázky.
Doplňuji:
Jak tak koukám,květiny tu nikdo moc nemilujete,nebo se stydíte za své výpěstky?

Nejlepší odpověď
Deli

Letos je to bída, všechno je ulité. Tak snad jen malá ochutnávka:
http://letecka­posta.cz/535589529

Další odpovědi
Bedy

Možná, že někteří mají na starosti jiné věci.
Doma na balkóně toho mnoho nepěstujeme, není tolik místa – nebylo by tam jinak k hnutí, přesto se tam najde místo na některé bylinky jako například petržel či pažitka. V květináči taky uchováváme křen, aby si zachoval svou čerstvost.

marci1

Milujeme a moc. Nestydíme, ale je to trochu takový zásah do soukromí. Můžete nám ukázat svoje výpěstky ? 🙂

jáára

máme nějaký ty „kytky“ :D

anonym

já to jako zásah do soukromí neberu, když bych nafotila samotnou kytku na okně, ale letos je to u mě dost chabý, něco mi roste venku, ale nebudu to fotit, šnitlik a rajčata, papriky s okurkama asi všichni už viděli, nikoho asi zajímat nebudou, zvlášť ne ty moje a zvlášť ne tady a letos je navíc nějak dlouho zima, jde mi všechno blbě

emamamisu

za oknem mám koupené bylinky. mátu, petržel, bazalku, meduňku, pažitku a chci rozšiřovat. jelikož nám dělají nástavbu na domě máme dané přes okna igelity, které tlumí přístup světla. máta je díky tomu až moc světlá.

anonym

Deli, to je moc pěkňoučký 🙂