Avatar uživatele
Braník

Máte na zahrádce ,v truhlících či balkoně květiny?

Podělíte se o vaše výpěstky,jak v truhlících na zahrádce,tak třeba i v bytovce na balkoně nebo ńa okně?
Děkuji za obrázky.
Doplňuji:
Jak tak koukám,květiny tu nikdo moc nemilujete,nebo se stydíte za své výpěstky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, Bedy před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Letos je to bída, všechno je ulité. Tak snad jen malá ochutnávka:
http://letecka­posta.cz/535589529

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Možná, že někteří mají na starosti jiné věci.
Doma na balkóně toho mnoho nepěstujeme, není tolik místa – nebylo by tam jinak k hnutí, přesto se tam najde místo na některé bylinky jako například petržel či pažitka. V květináči taky uchováváme křen, aby si zachoval svou čerstvost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Milujeme a moc. Nestydíme, ale je to trochu takový zásah do soukromí. Můžete nám ukázat svoje výpěstky ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

máme nějaký ty „kytky“ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já to jako zásah do soukromí neberu, když bych nafotila samotnou kytku na okně, ale letos je to u mě dost chabý, něco mi roste venku, ale nebudu to fotit, šnitlik a rajčata, papriky s okurkama asi všichni už viděli, nikoho asi zajímat nebudou, zvlášť ne ty moje a zvlášť ne tady a letos je navíc nějak dlouho zima, jde mi všechno blbě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

za oknem mám koupené bylinky. mátu, petržel, bazalku, meduňku, pažitku a chci rozšiřovat. jelikož nám dělají nástavbu na domě máme dané přes okna igelity, které tlumí přístup světla. máta je díky tomu až moc světlá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Deli, to je moc pěkňoučký 🙂

před 3971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek