Heřman

Máte na záchodě (WC) zásuvku/y na elektřinu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

ad Kole, podle ČSN pouze v případě společné koupelny s WC.
Jinak WC normy neřeší a projektanti je dokreslují podle přání klienta jako úklidovou (někteří do ní zapojují v zimě nabíječku pro autoakumulátor z prostorových a chemických důvodů, kdy WC mívá dlažbu téměř srovnatelnou s kyselinovzdorným povrchem).
P.S. V některých přelidněných a přefeminizovaných domácnostech mívá další využití jako poslední ubránitelný azyl a baštu pro utiskovaného manžela a jeho tajné koníčky.
Vzhledem k obvyklé návaznosti na instalační šachtu za mísou, je zde též zoufalá šance pro SOS, v lepším případě se tudy dají posílat i psaníčka soucitné sousedce, nad či pod obývaným podlažím.
Doplňuji:
Specifická situace je u starších RD se zahradou (kdy ještě nemívaly garáž) a bez ÚT.
Tam, zásuvka plní další role, jako pro el. kamínka na temperování v zimním období anebo coby přípojka pro vnější využití (el. sekačka apod.).

Další odpovědi
anonym

Ne

Ne,a protože z odpovědi dr.Axla už vím proč ani to nebudu úředně řešit…:D

mosoj

Ano

Ano mám, pro případ, že bych to chtěl předělat na elektrické křeslo !

anonym

Ano

Pro Barbakana: Možná ji tam předchozí majitel nechal namontovat, aby ji mohl používat „při vysávání předsíně a zmíněného WC“. Je to neuvěřitelné ale někteří lidé holt myslí.

terry

Ano

Ve starém (panelákovém) bytě nebyla, nyní v rod.domku máme.
Je pro žebříkové topení, Máme tam el.tyč. Když vypnu plynový kotel na topení, abychom si mohli v létě přitopit nebo rychleji usušit.

venkovan

Ano

Ale noťas tam nepřipojuji. Jedu na baterky a když je vybiji, musím ven. Být na síti, nevím nevím.
Stejně doba je hrozná. Dřív prý lidem při zácpě stačil Dikobraz a fóry od Vyčítala, Renčína, Jiránky, Neprakty , Kantorka a dalších a stolice odešla z těla sama, bez prášků.
Prostě lidi se řehtali až … – no přeci odešla stolice.

Jikra

Ano

hanulka11

Ne

Michal Kole

Ne

Upřimně by mě zajímalo podle jaké normy má být projektována.

Zda podle normy pro koupelnu?

Upřímně nevím,kčemu by tam byla, napadá mě maximálně připojení vysavače na mokré vysávání.

anonym

Ano

Bude se to znát divné,ale mám na WC zásuvku.Předešlý majitel ji instaloval,ale nechápu proč,i když je pravdou,že to je nejbližší zásuvka,kterou já používám při vysávání předsíně a zmíněného WC.

anonym

Ne

Nikdy jsem se s tím nesetkal.

aramah

Ne

Petra09

Ne

fablen

Ne