Avatar uživatele
Heřman

Máte na záchodě (WC) zásuvku/y na elektřinu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

ad Kole, podle ČSN pouze v případě společné koupelny s WC.
Jinak WC normy neřeší a projektanti je dokreslují podle přání klienta jako úklidovou (někteří do ní zapojují v zimě nabíječku pro autoakumulátor z prostorových a chemických důvodů, kdy WC mívá dlažbu téměř srovnatelnou s kyselinovzdorným povrchem).
P.S. V některých přelidněných a přefeminizovaných domácnostech mívá další využití jako poslední ubránitelný azyl a baštu pro utiskovaného manžela a jeho tajné koníčky.
Vzhledem k obvyklé návaznosti na instalační šachtu za mísou, je zde též zoufalá šance pro SOS, v lepším případě se tudy dají posílat i psaníčka soucitné sousedce, nad či pod obývaným podlažím.
Doplňuji:
Specifická situace je u starších RD se zahradou (kdy ještě nemívaly garáž) a bez ÚT.
Tam, zásuvka plní další role, jako pro el. kamínka na temperování v zimním období anebo coby přípojka pro vnější využití (el. sekačka apod.).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne

Ne,a protože z odpovědi dr.Axla už vím proč ani to nebudu úředně řešit…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ano

Ano mám, pro případ, že bych to chtěl předělat na elektrické křeslo !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Pro Barbakana: Možná ji tam předchozí majitel nechal namontovat, aby ji mohl používat „při vysávání předsíně a zmíněného WC“. Je to neuvěřitelné ale někteří lidé holt myslí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ano

Ve starém (panelákovém) bytě nebyla, nyní v rod.domku máme.
Je pro žebříkové topení, Máme tam el.tyč. Když vypnu plynový kotel na topení, abychom si mohli v létě přitopit nebo rychleji usušit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano

Ale noťas tam nepřipojuji. Jedu na baterky a když je vybiji, musím ven. Být na síti, nevím nevím.
Stejně doba je hrozná. Dřív prý lidem při zácpě stačil Dikobraz a fóry od Vyčítala, Renčína, Jiránky, Neprakty , Kantorka a dalších a stolice odešla z těla sama, bez prášků.
Prostě lidi se řehtali až … – no přeci odešla stolice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne

Upřimně by mě zajímalo podle jaké normy má být projektována.

Zda podle normy pro koupelnu?

Upřímně nevím,kčemu by tam byla, napadá mě maximálně připojení vysavače na mokré vysávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Bude se to znát divné,ale mám na WC zásuvku.Předešlý majitel ji instaloval,ale nechápu proč,i když je pravdou,že to je nejbližší zásuvka,kterou já používám při vysávání předsíně a zmíněného WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Nikdy jsem se s tím nesetkal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek