Miroslavst

Máte na něco chuť?

Chcete něco na zub? Takže, sliny se sbíhají a je na to jeden recept. Rychlovka a ani není drahá.
Vemte pánev
trošku oleje
anglickou slaninu na plátky
plátkový sýr
cibuli
grilovací koření
(dalším možným ingrediencím se meze nekladou)
Takže:
pánev, olej a první položit plátky anglické v jedné vrstvě.
Na to položit na kolečka nakrájenou cibuli a posypat grilovacím kořením a na to v jedné vrstvě plátkový sýr.
Znovu zopakovat-kolikrát chcete (stačí tak 3×). Ale poslední musí být sýr.
Dát na plotnu a vařit, smažit, prostě kuchtit.
Za chvíli rozříznout jako dort na několik částí (já dělám tak 4)
No a až se vrchní vrstva sýru začne pomalinku roztékat, vyndat z plotny a podávat s chlebem.
Dobrou chuť přeji.

Nejlepší odpověď
BEAES

Zajímavý recept, musím to vyzkoušet.

Další odpovědi
vecernice

Potřebovala bych napsat jídelníček tak na týden do předu,nešlo by to?

Miky&Miky

No ja nevim..ale ja si takhle delam snidani na vidlicku..a rikam tomu hemenex..a zrovna tak vrstveny..mnam:)))

panenka

ted jsem si Miroslave udělala zapečený hermelin v bulce uvnitř salát,na kolečka nakrájenou okurku na 1 minutu do mikrovlnky a to byla taky mnamka.

lejla37

já radši tousty