lerak14

máte myčku nebo ruce na nádobí?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já mám myčku zn. Marie :D

Další odpovědi
anonym

mě říkají Ferda mravenec práce všeho druhu

quentos

ruce a nestěžuju si, ještě si je při tom pěkně umeju a navoním

rybíz

A já myčku, i myčku manželku.

kapka

Myčku nemáme, jen ty ruce.
Manžel také rád vtipkuje, že pokud by měl kupovat myčku, tak se nemusel ženit.
Ale nádobí někdy myje, to bych mu zas křivdila. Bohužel to vždycky poznám, že to myl on a ne já. A myji to znovu. 🙂

1popelka1

MámE ruce. Díky bohu mám inteligentního přítele, který není „ze staré doby“ a v mytí nádobí se střídáme. Dělat doma služku (dejme tomu Marii) bych nesnesla…