Mirdas

Máte místo, kde dobíjíte životní energii ?

Někdo tvrdí, že tak činí ze sluníčka.
Nevím zda je to věkem, ale tyto horka mne spíše vycucávají.
Setkal jsem se i s lidma, kteří mají přímo svá oblíbená místa, kde skutečně cítí určitou energii.
Máte, nebo znáte tato místa též ?

( omlouvám se za hloupou kategorii, ale v mobilu mne lepší nenaskočila )
Doplňuji:

Známá se příležitostně staví v Panenským Týnci kde v jednom bodě místního tajemného chrámu prý tuto energii spolehlivě načerpává.
Máte podobné zkušenosti a kde taková ( zda jsou ) místa existují a jak to vše probíhá ?
_

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Mě bohatě stačí tento sluníčkový server kde plním roli mudrlanta.
Doplňuji:
Ještě mi dobíjí energii to že dostanu za otázku či odpověď palec.

Další odpovědi
anonym

Mám oblíbené dvě jedle nedalek od domku,ty dokážou panečku věci,když je obejmeš.

led

Ano, pozorovať tečúcu rieku (nie povodňovú) v tieni lužných lesov naozaj upokojuje.

RyuzakiKate

Úžasně mě dobil před pár dny ukončený festival v našem městě. Poslech parádní muziky, sblížení se s lidmi, který ti vracej úsměv… a pivo.
Jinak mou terapií je už dlouhou dobou jen tak sedět, poslouchat hudbu ve sluchátkách a pozorovat mraky..

anonym

Pokud jde o horko, jsme na tom stejně…
😉
Ale dobíjím se ´vlnobitím´ na divoké WWodě…

Doplňuji:
Ad Doplnění: Nejsem na takováto místa citlivý (skoro bych řekl, že v tomto ohledu jsem ´tupý´*) takže na mne nijak nepůsobila ani kostnice v Sedlci (Kutná Hora).
___
*) možná nejen v tomto ohledu…
😉

zjentek

mám tři místečka ..jídelní stůl, vana a postel :o
Doplňuji:
NazdarBazar: máš ho mít ..dobil jsem tě :o

Dane

Zatím jsem nenašla nic lepšího než pohyb 😉. Nejvíc mě dovede povzbudit např. běh lesem a pak nějaký ovocný koktejl.

huxa

Jsem vědecký typ, na tady tyto hlouposti nevěřím, tudíž mi energii dobijí pouze jídlo.

briketka10

můj kocourek Ufík :) hudba :) hezký film :) dobré jídlo a pití :) moje postel :)
mám to jednoduchý :))
Doplňuji:
to by nebyl bolak 😁
aby neměl poslední
slovo žejo ..

England1522

Já strkám šroubovák do zásuvky a tak získávám energii .

marci1

Dobíjím se v lese, na zahradě, doma, v čajovně, v hospodě, na fotbale ap. Sluníčko taky, ale nemusí ho být někdy zase tolik.

Nykki

Postel, v jakékoliv poloze :D
Naše učitelka jednou na pěším výletě vždy když nemohla, tak objala strom a potom běhala jak kamzík…

bolak

Když sem bylo dítě, sedlo jsem si na záchodě a četlo srandokaps. Tak jsem se nabíjelo.

led

England1522 a čo tá bezpečnostná (detská) poistka v anglickej zásuvke?
Pamätám, že keď som si tam chcela zapnúť dvojkolíkovú nabíjačku na telefon, tak som ju musela šroubovákom stlačiť aby sa zdierky otvorili. Preboha, len to nehovorte deťom…

Agneta

England1522 >>> asi univerzální rada pro děti? To můžeš asi dělat tak dlouho, než se ti utrhne ucho :DDD