huxa

Máte minutku na krátký dotazník?

Jak se vám líbí, když vás zastaví lidé na ulici, případně vás spamují e-maily s otravnými dotazníky?

V případě, že teď máte trošku času, hodně bych ocenil, kdybyste nakoukli do diskuze a vyplnili jeden dotazníček, nemusíte vyplňovat všechny otázky, je zcela anonymní.

Nejlepší odpověď
carpediem

Pokud mě někdo zastaví a obtěžuje, začnu po něm požadovat peníze, vždy mi utečou, no chápete to?

Další odpovědi
gecco

Máš ´to tam´…
😉
A máš štěstí – protože kdybys mne s takovým dotazníkem „zastavil na ulici“, jen bych se zakabonil a ´zavrčel´…

briketka10

když mě zastaví někdo na ulici a má
dotaz, jaké máte spoření či mobil jdu
dál, nebo jim řeknu, že jsem spokojená
s tím co mám, ale co se týká jiných, tak
ochotně dotazník vyplním, jako u nás v
Pardubicích se hodně staví a mělo se
rušit spoustu parků, ulic tyto dotazníky
jsem vyplňovala s chutí dokonce jsem
je podepisovala byly to i jakési petice :)

Tvůj dotazník jsem vyplnila :)

iceT

Vyplněno,ale ohledně počtu deskových her v domácnsti v jedné otázce jsem vybrala nejnižší variantu,a ani není pravdivá,bohužel jiná možnost nebyla.

klumprt

Mně vždycky dojme, když někdo patlá bakalářku a součástí jeho „výzkumu“ je nějaký dotazníkový průzkum. Obvykle se uvolím, abych pomohl bližnímu svému k dosažení titulu a pak jen kroutím hlavou, jak jsou ty otázky zoufale blbé.

Na ulici mám zřejmě nějakou špatnou auru, protože mě nikdo nezastavuje a to ani když jdu schválně okolo a významně po nich pokukuju (zejména jde-li o nějakou pohlednou výzkumnici).
Leda v Brně na Kobližné se na mě pravidelně sesypávaly jakési kobylky a ptaly se: „Dobrý den, přispějete na děti s rakovinou?“

Huxův dotazník jsem vyplnil. Celkem dobrý, stručný, krátký. Nemám rád ty dotazníky typu „ohodnoťte na stupnici od jedné do desíti pravdivost následujících výroků“. Když je takových výroků třeba padesát, tak po chvilce chtě nechtě začnu kroužkovat automaticky a bez hlubšího zamyšlení. Takže výsledek stejně nemá cenu.

anonym

Takové lidi ignoruju a vyhýbám se jim.

marci1

Nechápu dotazníček, zejména ty odpovědi „rok“. 🙂

ivzez

Také jsem vyplnila
a také by mne zajímalo,
proč se ptáte na věk.