bolak

Máte-li rodinnou večeři/oběd a začne se vám chtít na WC, normálně jdete nebo dodržujete pravidlo „od jídla se nevstává“?

Odpovědi
Georgo2010

V tichosti se zvednete a udělám co musím

Je vhodne zajit na wc jeste pred zacatkem hostiny.Pokud na Vas prijde potreba v prubehu hodovani, diskretne se omluvime za kratkou neucast,nebo v tichosti si odskocime.Obvykle i mezi chody byvaji kratke prestavky,ktere lze take vyuzit.Nicmene by se nemelo dle lidove tradice predcasne odchazet od stedrovecerni hostiny.