nikolkap

Máte letos umělý nebo živý stromeček

Hlasujte v anketě

Odpovědi
nikitač

živý

iceT

umělý

Koupený na poslední chvíli už krásně nazdobený,sice nevoní,ale nepadá z něj jehličí a mám ho i na dalších pár let.

iwetax

umělý

Už třetí rok máme krásný a velký Made in China za 299kč.

dagmarka111

živý

živý a stále krásně voní

Radak

umělý

Terryle

živý

A dokonce fakt živej, nikoli mrtvej. Rostlej v květináči, po svátcích ho přesadíme do lesa. Takže pojde až o pár týdnů později…

Mousinek

umělý

Jahoda

živý

Máme ho krásně nazdobený. Stále moc pěkně voní.

kazisvět

živý

Cass

umělý

Elk

umělý

Umělý, už nám děti odrostly, ale je jako živý.

havranipirko

umělý

Lucy

umělý

DusanOrlik

umělý

motýlemanuel

Tak to my letos budeme mít poprvé umělý. Myslím si, že je to lepší. Ze živého stromku je totiž strašně moc nepořádku, opadaného jehličí atd. Navíc některé umělé stromky vypadají skoro jako živé. Mně se například ten, který máme povedlo sehnat na emako.cz/umely-vanocni-stromecek/ 🙂