Poklička

Máte kout, který vám dodává sílu?

Nejlepší odpověď
marci1

Zahrada a les. 🙂

Další odpovědi
badisko

Mam … jednu velice specialni vzpominku z detstvi …takze kdyz je mi zle ..upnu se tam …jinak sanozdrejme ze nam svou viru ktera ve spatnych casech pomaha ..

Questman

Hospoda Na růžku

Beer4Real

Můj záchod mi každé ráno dodává sílu abych ze sebe bobka hnědého vyklopil.

Monca_a

Srandičky, standičky. Lidé jsou „vtipný“. Moje slabost je Egypt vždy když vidim, ať v televizi či na živo piramidy, faraony skrátka starověký egypt začnu hned mít odvahu všem vyklopit co si o něm myslím. A přesto že jsem dost stydlivka, starověký Egypt mi dává odvahu se prosadit. A jen tak mimo téma, když jsem byla malá říkala jsem místo papír papirus(to je papír na který psali Egypťané). A ať mi rodiče vysvětlovali sebe víc že mám řikat papír vedla jsem si svou. Docela zajímavé ale jsem si jista že jsem z Egyptem propojena a třeba i kvůli vzhledu. Jsem taková přičmoudlá ale všichni z rodiny jsou sejratý.