martinek10

Máte kontakt na nějákou věštkyni nebo věštíře?

Potřebuji si vyložit osud.

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.ves­tkyne.cz/seznam­.php

Ale je to ptakovina. Vestkyne vam akorat rekne dvojsmysly, ktere si muzete vylozit po svem a ktere plati naprosto na kazdeho. Radeji si svuj osud utvarejte sam a sarlatanstvi nepodporujte :)

Další odpovědi
Rocker

Věštci jsou podvodníci

Berušinka

Já jsem občas kamarádce tarotky vykládala, pokaždé to vyšlo, ale teď už na to není čas =).

mlska

Doporučuji skvělou kartářku andrea@kartarka-vestkyne.cz. dělá i přez mail a skype téměř obratem mě tede ve stejný den jako jsem jí poslala dopyt po výkladíku. vše mi celkem pěkně vyšlo a bylo to zřetelně a jasně napsané. Mohu doporučit veli milá paní.