Břetislava

Máte kladnou zkušenost s bělením zubů kypř.práškem, jedlou sodou…? Máte nějaký osvědčený prostředek? Ne zubaře.

Nejlepší odpověď
chudst

Eh? O.O Tak o tom slysim poprve. Ja si nechal zuby belit jedine jednou u zubare; kdo zde poradi, prosim ho, aby uvedl, jestli to nekdy ozkousel a zda-li nevyvstaly nejake zdravotni problemy, protoze kdyzby to bylo tak jednoduche, pak nevim, proc by za to zubari brali tolik.

Další odpovědi
barnajka

Sodu jsem teda nezkoušela, ale slyšela jsem o tom. Osobně bych do toho nešla. Ale fungují třeba jahody – ty jsem zkoušela a měla jsem dojem, že MALINKO bělejší ty zuby fakt byly. Ale možná jsem si to jen přála :) Vydržela jsem u toho jen krátce, pak jsem začala používat radši bělící zubní pasty, ty celkem fungují a snad by měly být relativně bezpečné.

Několik tipů na domácí bělení najdete v odkazu:

http://ona.id­nes.cz/nejlep­si-tipy-na-domaci-beleni-zubu-du8-/zdravi.aspx?c=A081112­_120942_alt_me­dicina_bad