Avatar uživatele
aramah

Máte již kalendář na rok 2013?

Zkusím co to udělá, je to pro mne velmi důležité mít přehled kdo a kdy si koupí kalendář na rok 2013 🙂:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, tom004, anonym, anonym před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Stejně jako Bohemica, dostávám od obchodních partnerů (od plánovacích záznamníků, přes diáře A5 v kůži a s logem dané firmy, až po honosné a prestižní nástěnné, včetně každoročních nahotinek pro pány).
Takže pro mne by otázka zněla: Už jste začal rozdávat kalendáře na rok 2013?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ano mám. Měsíční kalendář v podobě slabého sešítku je pro mně nepostradatelný. Mnoho událostí v měsíci, přehled měsíce na jedné stránce.
Na zadní stránce mám napsáno i přehled léků které beru a ošetřující lékaře.
Mám ho neustále u sebe.
Doplňuji:
Žádný elektronický ho dosud nedokázal po všech stránkách plně naradit.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U nás je v posledních letech rodinným zvykem, že dcera obdaruje veškeré blízké příbuzenstvo vánočním dárkem v podobě nástěnného rodinného kalendáře. Pod stromečkem prostě najdu mj.foto kalendář s obrázky rodiny a vnučky nafocené během roku. Je to milé i praktické a odpadá mi tím starost s vybíráním kalendáře. A ty menší, stolní a do kabelky ( i diáře) většinou dostanu jako propagační materiál. Zkrátka- kalendáře i diáře nekupuji už několik let, ale mám jich dostatek .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nemám, nepoužívám – mám organizér v tabletu i v mobilu a to mi stačí. Ale stejně jsem přesvědčená, že se nějakým „zázrakem“ zase na chalupě na zdi objeví nové Houby 2013 …:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Nepotřebuji. Používám Uniplankal 1 a kdy má kdo svátek je na netu ))
Doplňuji:
Jsou tam ale všechny významné dny, svátky atd. a je do roku 2136 ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Kalendáře nekupuji, ale vyrábím je sám. Nejen pro sebe. Diáře nekupuji ani nedostávám. Když už nějaký dostanu, používám ho, ale stejně to „jistí“ papírek v peněžence. Pro mne zatím jednička. Nic neváží, zbytečně nezabírá místo, nedojde mu baterie a peněženku jsem zatím nikdy nikde nenechal. Tužku, myslím opravdu ořezanou tužku, a malý bloček papírů mám vždy po ruce. Možná předpotopní, ale funguje to. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nemám ,ale už mám dovolenou na 2013 :D:D:
Doplňuji:
Taky musím mít diář, abych měla vše přehledné jakmile si otevřu ten který datum ,aby věděla co mě čeká

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne, od té doby co mám mobila mám kalendář do roku 2099 a hodinky taky nemám
Doplňuji:
veškeré upomínky, úkoly, adresy, mejly, nákupy včetně statistiky (to je děs za co utrácím), synchron s PC a PDA (TT3). Prostě bez těchto vymožeností ani ránu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kalendář zatím ještě nemáme – nenarazila jsem na žádný zajímavý. Používáme klasický stojací, ale nic do něho nezapisujeme. Diář také nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

už teď?!?…nejlepší je přece počkat na ponovoroční ceny…ideálně nakupovat tak v půlce dubna .-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne,pravda je že nemám ani na tento rok.Ještě jsem nebyl za to si ho koupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A k čemu bych teď utrácel zbytečně peníze za kalendář na rok 2013, když není jisté, jestli bude 22.12.2012, tedy po koncio světa :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Hanulko a kam to bude?
S dovčou jsi opravdu v předstihu to já ještě nevím co koupím k vánocům 🙂

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ženské, vy mě úplně děsíte! Zavařuji houby, češu jablka a vy už s vánocemi a dovolenou!

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

🙂

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek