aramah

Máte již kalendář na rok 2013?

Zkusím co to udělá, je to pro mne velmi důležité mít přehled kdo a kdy si koupí kalendář na rok 2013 🙂:-D

Nejlepší odpověď
anonym

Stejně jako Bohemica, dostávám od obchodních partnerů (od plánovacích záznamníků, přes diáře A5 v kůži a s logem dané firmy, až po honosné a prestižní nástěnné, včetně každoročních nahotinek pro pány).
Takže pro mne by otázka zněla: Už jste začal rozdávat kalendáře na rok 2013?

Další odpovědi
mosoj

Ano mám. Měsíční kalendář v podobě slabého sešítku je pro mně nepostradatelný. Mnoho událostí v měsíci, přehled měsíce na jedné stránce.
Na zadní stránce mám napsáno i přehled léků které beru a ošetřující lékaře.
Mám ho neustále u sebe.
Doplňuji:
Žádný elektronický ho dosud nedokázal po všech stránkách plně naradit.

anonym

U nás je v posledních letech rodinným zvykem, že dcera obdaruje veškeré blízké příbuzenstvo vánočním dárkem v podobě nástěnného rodinného kalendáře. Pod stromečkem prostě najdu mj.foto kalendář s obrázky rodiny a vnučky nafocené během roku. Je to milé i praktické a odpadá mi tím starost s vybíráním kalendáře. A ty menší, stolní a do kabelky ( i diáře) většinou dostanu jako propagační materiál. Zkrátka- kalendáře i diáře nekupuji už několik let, ale mám jich dostatek .

Damiana

Nemám, nepoužívám – mám organizér v tabletu i v mobilu a to mi stačí. Ale stejně jsem přesvědčená, že se nějakým „zázrakem“ zase na chalupě na zdi objeví nové Houby 2013 …:-)

beer

Nepotřebuji. Používám Uniplankal 1 a kdy má kdo svátek je na netu ))
Doplňuji:
Jsou tam ale všechny významné dny, svátky atd. a je do roku 2136 ))

tom004

Kalendáře nekupuji, ale vyrábím je sám. Nejen pro sebe. Diáře nekupuji ani nedostávám. Když už nějaký dostanu, používám ho, ale stejně to „jistí“ papírek v peněžence. Pro mne zatím jednička. Nic neváží, zbytečně nezabírá místo, nedojde mu baterie a peněženku jsem zatím nikdy nikde nenechal. Tužku, myslím opravdu ořezanou tužku, a malý bloček papírů mám vždy po ruce. Možná předpotopní, ale funguje to. 🙂

hanulka11

nemám ,ale už mám dovolenou na 2013 :D:D:
Doplňuji:
Taky musím mít diář, abych měla vše přehledné jakmile si otevřu ten který datum ,aby věděla co mě čeká

anonym

ne, od té doby co mám mobila mám kalendář do roku 2099 a hodinky taky nemám
Doplňuji:
veškeré upomínky, úkoly, adresy, mejly, nákupy včetně statistiky (to je děs za co utrácím), synchron s PC a PDA (TT3). Prostě bez těchto vymožeností ani ránu.

anonym

Kalendář zatím ještě nemáme – nenarazila jsem na žádný zajímavý. Používáme klasický stojací, ale nic do něho nezapisujeme. Diář také nepoužívám.

Funna

už teď?!?…nejlepší je přece počkat na ponovoroční ceny…ideálně nakupovat tak v půlce dubna .-)))

honza19hk

ne,pravda je že nemám ani na tento rok.Ještě jsem nebyl za to si ho koupit.

anonym

A k čemu bych teď utrácel zbytečně peníze za kalendář na rok 2013, když není jisté, jestli bude 22.12.2012, tedy po koncio světa :))

aramah

Hanulko a kam to bude?
S dovčou jsi opravdu v předstihu to já ještě nevím co koupím k vánocům 🙂

anonym

ženské, vy mě úplně děsíte! Zavařuji houby, češu jablka a vy už s vánocemi a dovolenou!

aramah

🙂