Máte ještě někdo pevnou telefonní linku?

V dnešní době mobilních telefonů už asi je pevná linka zbytečná.
Máte ještě někdo pevnou,třeba na připojení k internetu,když nemáte jinou možnost připojení?
Díky za názory.
Doplňuji:
Barbakane ty máš volání z pevný zdarma?Ty neplatíš měsíční poplatek za pevnou?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, mám pevnou jak na internet, tak i volání, které je zdarma. Jsem spokojený. Mobil mám služební a platba za volaní a net za pakatel
Doplňuji:
Mám paušál(520) a k internetu 300 minut volání zdarma, které využívám tak na 50–60%.

Další odpovědi
Emefej

Ano mám.

orwell

Ano, mám. Výhodou je, že nemohou sledovat kde právě běhám.

pusinka50

Hezkej obrázek nicku.
Mám internet, kabelovou televizi a pevnou linku od jediné společnosti. Mám zlevněný balíček služeb za 410 Kč měsíčně vždy na určitou dobu (1–2 roky), po této době žádám vždy o prodloužení slev. Pevná linka stojí měsíčně 1 Kč. Volání samozřejmě platím, ale používám jen volání na dotyčnou společnost, které je zdarma. Jinak používám mobil

Pepa25

Samozřejmě. Spousta lidé má doma internet „po drátu“ – O2, UPC, … a k tomu v podstatě zadarmo volání na pevné linky za pár haléřů …

talka

Totéž co Pepa25.

anonym

Kolik máš vysílaček?